Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM mellom

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NM mellom
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: lørdag 15 februar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 282 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Imre Holen BekkelundOL Toten-Troll
Odin Holen BekkelundOL Toten-Troll
Sondre Holen BekkelundOL Toten-Troll
Erik BerganKongsberg OL
Maren Bleken RudVang OL
Vilde HaugeKlubbløs
Mats KarlsenOL Toten-Troll
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll3831658
Elias MolundTyrving IL
Henny Holtan SanderudLillomarka OL3884327
Julie Gjessing SkjesetVang OL
Edel Vollen SataøenRond OL
Nora Vollen SataøenRond OL
Vide Zetterberg ViklundÖset SkidO

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva HaugeTyrving IL
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK3671658
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK3983442
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll4103198
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Sine WallbergHeming Orientering
Julie WoldSturla, IF

D 17NM (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag4020269
Julia BosellOk Kåre4062063
Ingvild BrekkeNTNUI3659513
Emma EngehultNotodden OL4091054
Antonia ErhartOLC Graz
Hanna ErikssonIFK Mora OK4091047
Tilla Farnes HennumLierbygda OL4091369
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Antonia HagaOK Botnia3785938
Gunhild Rogne HallandNydalens SK
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Emma JohanssonEmblem IL3598042
Anette JuveliKonnerud IL
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK3731288
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Lisa LarsenAlfta-Ösa OK4091856
Tone Bergerud LyeNydalens SK4051140
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Valborg MadslienLillehammer OK3986502
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Lovisa MoqvistLerums SOK4074308
Magdalena OlssonIFK Mora OK4073094
Audhild Bakken RognstadEmblem IL4090916
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Anna UlvensøenNydalens SK3673902
Marta UlvensøenEmblem IL4055919
Mariann UlvestadNydalens SK3982105
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO4103305

D 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472

D 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK
Helga HaverstadLierbygda OL3668514
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Tove HeimdalKonnerud IL3819083
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Anne MadslienNydalens SK3818739
Kari MadslienNydalens SK4005245
Hanne Lerche RaadalHalden SK
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Mette SpangbergKonnerud IL3641412
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb3781853
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3816758

H 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831831
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK
Herman Finstad LandTyrving IL
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL3999125
Magnus MolundTyrving IL3951183
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL3984119
Gustav RexOK Landehof
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll4102695
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Alfred TeigNydalens SK3948411
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering4085411
Frode WallbergHeming Orientering

H 17NM (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Michal ArgalasNydalens SK
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering3884848
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Erik BrandtDomnarvets GoIF4080040
Audun Rognerud BøeNTNUI3702511
Petter ErlandssonSundsvalls OK
Eskil FrøislandVang OL4004586
Anders GauslaaRond OL
Albin GezeliusIFK Mora OK3985058
Vegard GulbrandsenNTNUI3785482
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Christian HohlWing OK3694288
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Isak JonssonNydalens SK4024378
Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Sondre KongsgårdNydalens SK
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Hans Jørgen KvåleHadeland OL
Ola LestebergKongsberg OL
Even LindaasVang OL4072138
Mats LindaasElverum OK3828647
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Albin NyqvistOK Landehof4062220
Per Melander OftenNydalens SK3888773
Adrian OpheimNTNUI3669116
Linus RappIFK Mora OK3689189
Sander H. RogndokkenNTNUI3882081
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Erik RostAlfta-Ösa OK3980620
Sverre Turter SandvoldNydalens SK3120912
Kyrre SataøenRond OL
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3684511
John Kasper SvergjaNydalens SK510301
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Lavran ThorstensenNTNUI3887221
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738721
Thorstein WangNTNUI3946282
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Øyvind WiggenNTNUI4016267
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
Øystein Kvaal ØsterbøWing OK3777877

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergeHadeland OL4105003
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Peter FredricsonIFK Mora OK
Anders HaugeAsker Skiklubb3932688
Stig InstanesSturla, IF
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Asgeir LiumFet OL4041026
Kjetil MolundTyrving IL3950359
William RexOK Landehof
Øystein RognebakkeSturla, IF
Anders SollienOL Toten-Troll3830049
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Morten Herman VogtKonnerud IL4105631

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ivar AarsethNydalens SK4040689
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Harald BergeLøten o-lag4061107
Kjetil BjørloHalden SK
Magne BrændenLillomarka OL3883576
Arnstein DaleOL Vallset/Stange
Rune EngehultNotodden OL4050837
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Trond GjelstadSandefjord OK
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Ole Petter HaugenNydalens SK3938107
Geir Holm GundersenKonnerud IL3928116
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb4015095
Håvard KvammeOL Toten-Troll3982741
Jon Erik KvarmeSturla, IF
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3970423
Øystein WiggenByåsen IL4003323

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK4091567
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Bjørnar TollefsenOK Øst4023453
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn4022729

Direkte Lang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Ine InstanesSturla, IF4055687
Malene InstanesSturla, IF4055257
Imre KoprivanaczKalocsai Sport Egyesulet
Ingeborg KvarmeSturla, IF3649746
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL
Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI3977949
Hege MelbyLardal OL2397
Kristoffer NeslandTyrving IL
Erik Lokreim SlapgardOL Toten-Troll3830940
Ingrid StengårdFältjägarnas IF3982782
Håkon WoldSturla, IF
Geir Myhr ØienRingsaker OK3980935

Direkte Kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL
Håvard GjestvangOL Toten-Troll3831732
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK
Kristin HolenOL Toten-Troll
Helle HundseidTyrving IL
Frode KamsvågTyrving IL3402690
Markus KvammeOL Toten-Troll
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll3832326
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll
Stian LillegårdLillomarka OL3982139
Gaute LindaasElverum OK3998283
Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll3831997
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Christine TeigNydalens SK4039632
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Ingrid LestebergKongsberg OL
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

H 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL3828506
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll4108320
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Even LienGjø-Vard OL3802576
Syver NarumOL Toten-Troll3831047
August Hellerud SireKonnerud IL4023701
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Jens WoldSturla, IF4107447

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag4090718
Henriette BergLøten o-lag3998945
Anne FrøislandVang OL
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Maren HenriksenVang OL
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Marie KvarmeSturla, IF3977931
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Arne BerganKongsberg OL4105953
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll3831880
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle AdolfssonLerums SOK
Terje MalmHamar OK4041745
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering3885563

Annonser

IOF Eventor