Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 26 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 223 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Imre Holen BekkelundOL Toten-Troll
Odin Holen BekkelundOL Toten-Troll
Sondre Holen BekkelundOL Toten-Troll
Olaf Blom-HagenFossum IF
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll3831658

Åpen B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BerganKongsberg OL
Elise HafskjoldNydalens SK4042776
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK
Joachim KnudsenSturla, IF
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll3832326
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll3831732
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK3656436
Gunn Elin RudiHadeland OL4053765
Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll3831997
Rune SagvoldOL Toten-Troll3830940

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll3830049
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL3986676

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LestebergKongsberg OL
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag4090718
Henriette BergLøten o-lag3998945
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Maren HenriksenVang OL
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Marie KvarmeSturla, IF3977931
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17-20 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Emma EngehultNotodden OL4091054
Delia GiezendannerSki-O Swiss
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Ine InstanesSturla, IF4055687
Malene InstanesSturla, IF4055257
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Alina NiggliOJura
Natalja NiggliOJura4046801
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Fallbakken BergeLøten o-lag4020269
Tilla Farnes HennumLierbygda OL4091369
Maren Jansson HaverstadLierbygda OL4024055
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Valborg MadslienLillehammer OK3986502
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Synne StrandLierbygda OL4067054
Anna UlvensøenNydalens SK3673902
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290
Bodil NordenströmFossum IF
Maren SogstadGjø-Vard OL

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL4050233
Tove HeimdalKonnerud IL3819083
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
kari Jussie LønningSturla, IF2
Anne MadslienNydalens SK3818739
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag3809597

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll3831047
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Nikolai TesloHadeland OL3883063

H 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Sivert Høilund DragsethFet OL
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Henrik KaiserSturla, IF3822137
Eirik Olsen KirkevikHamar OK4024410
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3831831
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Jørgen LerFet OL4015293
Even LienGjø-Vard OL3802576
Syver NarumOL Toten-Troll3817632
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Jens WoldSturla, IF4107447
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H 15-16 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Arne BerganKongsberg OL3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll3730728
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Flavio EhrlerSki-O Swiss
Jonas HickenIL Koll4041828
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Martin KaiserSturla, IF3658820
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll3831880
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK3884111

H 17-20 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb4023511
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Vebjørn Blom-HagenFossum IF4106522
Corsin BoosSki-O Swiss
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Eskil FrøislandVang OL4004586, 4004586
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Isak JonssonNydalens SK4024378
Andri JordiSki-O Swiss
Even LindaasVang OL4072138
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF3832847
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738093
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Vegard GulbrandsenNTNUI3785482
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Christian HohlWing OK3694288
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Gion SchnyderSki-O Swiss4091849
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Lars WidmerSki-O Swiss
Øyvind WiggenNTNUI4016267

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BergeHadeland OL4105003
Torbjørn Blom-hagenFossum IF4104154
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Stig InstanesSturla, IF
Ola LestebergKongsberg OL
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Øystein RognebakkeSturla, IF3384047
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500

H 50- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Nils BerganNydalens SK4042545
Harald BergeLøten o-lag4061107
Nils Inge BrurbergSturla, IF1
Arnstein DaleOL Vallset/Stange
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Rune EngehultNotodden OL4050837
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Per GustafssonKongsberg OL3978434
Ole Petter HaugenNydalens SK3938107
Terje HenriksenAsker Skiklubb4003562
Ole Edvard HjortlandLarvik OK
Geir Holm GundersenKonnerud IL3928116
Jon Erik KvarmeSturla, IF3649746
Asbjørn KvåleHadeland OL3937117
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Roar PedersenOppsal Orientering4090627
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Einar TesloHadeland OL4053682
Øystein WiggenByåsen IL4003323
Håkon WoldSturla, IF

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn4022729

Annonser

IOF Eventor