Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 12 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 275 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK
Erik BerganKongsberg OL
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Eirik LestebergKongsberg OL
Magnus LestebergKongsberg OL
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL4074720
Sine WallbergHeming Orientering4027884

B-åpen (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Harald BerganKongsberg OL
Håvard BjønnessØstmarka OK
Jorunn BlindheimLillomarka OL3884806
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Zsuzsa FeyTyrving IL4091286
Lene FinkenhavnLillomarka OL3877917
Knut GjoneSandefjord OK
Sigrun GjoneSandefjord OK
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK
Erik HaugenRingsaker OK4091567
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Terje MalmHamar OK4041745
Hege MelbyLardal OL2397
Cato Rotevatn NybergFossum IF
Merete RørvikLillomarka OL3980521
Audun SanderudLillomarka OL3884327
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL
Line SletnerLillomarka OL3883576
Anne Gro StyrvoldLarvik OK
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884
Morten Herman VogtKonnerud IL4105631
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

A-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK4106423
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Marita HernandezOL Toten-Troll4105193
Knut JetlundVang OL
Ola LestebergKongsberg OL
Jan Ola PedersenVang OL
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Emil WingstedtHalden SK3693660
Jan Øyvind WoldeneFossum IF4032686
Geir Myhr ØienRingsaker OK3980935

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK3983442
Helene ScheeleNydalens SK
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL3986676

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Daniella GjoneSandefjord OK
Ingrid LestebergKongsberg OL
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Marie Rotevatn NybergFossum IF
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Kristine WoldeneFossum IF3947991
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag4090718
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Maren HenriksenVang OL
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Signe HoloFossum IF3807005
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17 K (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK
Kristin EgerKongsberg OL
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Tiril KihleKonnerud IL3924016
Ingjerd SommerstadKongsberg OL

D 17-20 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Emma EngehultNotodden OL4091054
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052690
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Une HoltermannPorsgrunn OL
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Idunn StrandIL BUL-Tromsø2396
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tilla Farnes HennumLierbygda OL4091369
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Synne StrandLierbygda OL4067054
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290
Valborg MadslienLillehammer OK3986502
Bodil NordenströmFossum IF
Heidi TronbølFet OL4107504

D 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BjørnsgaardLillehammer OK
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL4050233
Eldri HoloFossum IF3984598
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Tiri RebårdSandefjord OK
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Tone StoklandSandefjord OK3515467

H 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL3999125
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Frode WallbergHeming Orientering4028171
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Ville Emil WingstedtHalden SK4091922

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Jan Olav BerganKongsberg OL4105953
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Sivert Høilund DragsethFet OL
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Eirik Olsen KirkevikHamar OK4024410
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3831831
Jørgen LerFet OL4015293
Even LienGjø-Vard OL3802576
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL4049458
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Magnus SigurdssonStokke IL
Gaute SkjønhaugFet OL
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Tollef TjentlandLardal OL3911468
Jens WoldSturla, IF4107447
Josef ÖhmanGjø-Vard OL

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Børge Nilsen BergFossum IF2395
Arne BerganKongsberg OL3828506
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Benjamin GjoneSandefjord OK
Gabriel GjoneSandefjord OK
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Hallvard TjentlandLardal OL
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H 17 K (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Rune EngehultNotodden OL4050837
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Gaute LindaasElverum OK3998283
Einar TesloHadeland OL4053682

H 17-20 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Marius AurebekkTorridal IL2389
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Gaute BerganNydalens SK4042909
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Hallgeir BrevikStokke IL
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering
Johan EgerKongsberg OL2305
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Felix FinsrudAsker Skiklubb2390
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL4004586
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Isak JonssonNydalens SK4024378
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Even LindaasVang OL3998374
Mats LindaasElverum OK3828647
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Vegard GulbrandsenNTNUI3785482
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Lars WidmerSki-O Swiss4105805
Øyvind WiggenNTNUI4016267

H 40- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Juel AndersenLillehammer OK
Jostein AndersenNydalens SK3883618
Bjørn BergeHadeland OL4105003
Torbjørn Blom-hagenFossum IF4104154
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Knut LandstadNydalens SK
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Asgeir LiumFet OL4041026
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Espen RøsteKongsberg OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Jens TjentlandLardal OL
Eivind TonnaAsker Skiklubb
Martin ØhmanGjø-Vard OL3980760

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils BerganNydalens SK4042545
Per Øivind EgerKongsberg OL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Trond GjelstadSandefjord OK
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Gjermund GravirAsker Skiklubb4022885
Per GustafssonKongsberg OL3978434
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø3936333
Morten HeirFossum IF4015111
Øystein HoloFossum IF3781697
Sören JonssonNydalens SK3602398
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Erik NæssØstmarka OK3877289
Per SandbergNydalens SK4091690
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3970423
Øystein WiggenByåsen IL4003323
Håkon WoldSturla, IF3832847
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Lars FremstadLarvik OK
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430

Annonser

IOF Eventor