Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-treff Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ski-o-treff Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 11 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 316 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak AndersenNydalens SK3884053
Erik BeitdokkenLillehammer OK
Erik BerganKongsberg OL
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Eirik LestebergKongsberg OL
Magnus LestebergKongsberg OL
Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL
Nora Vollen SataøenRond OL
Sine WallbergHeming Orientering4027884

B-åpen (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Jorunn BlindheimLillomarka OL3884806
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Knut GjoneSandefjord OK
Sigrun GjoneSandefjord OK
Elena GrandLillomarka OL
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL
Ann-Karin LestebergKongsberg OL
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL3881117
Terje MalmHamar OK4041745
Ingvild Møretrø FossøyØyestad IF allianse
Cato Rotevatn NybergFossum IF
Merete RørvikLillomarka OL3980521
Maiken SandbergNydalens SK4090791
Kristin Vollen SataøenRond OL
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL
Line SletnerLillomarka OL3883576
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll3817632
Morten Herman VogtKonnerud IL
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

A-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Zsuzsa FeyTyrving IL4091286
Lars FremstadLarvik OK
Anders GauslaaRond OL
Marita HernandezOL Toten-Troll3593480
Ida HjorthGjø-Vard OL
Pål Christian IngierdBækkelagets SK3519097
Ola LestebergKongsberg OL
Bodil NordenströmFossum IF
Kyrre SataøenRond OL
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Ingrid StengårdFältjägarnas IF3982782
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884
Jan Øyvind WoldeneFossum IF4032686
Kristin Åstebøl-StoraasTyrving IL3610920

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK
Helene ScheeleNydalens SK3884830

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Daniella GjoneSandefjord OK
Ingrid LestebergKongsberg OL
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL3833407
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Marie Rotevatn NybergFossum IF
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Johanne StorhaugKonnerud IL4016861
Ida Øverli StøenLillehammer OK3890134
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Minna Sofie WingstedtHalden SK4091195
Kristine WoldeneFossum IF3947991
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 15-16 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag4090718
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL3884533
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Ingvild GustafssonKongsberg OL3937950
Maren HenriksenVang OL
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Signe HoloFossum IF3807005
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb3979440
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL3868445
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17 K (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn
Tiril KihleKonnerud IL3924016

D 17-20 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Emma EngehultNotodden OL4091054
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052690
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Une HoltermannPorsgrunn OL
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne DæhliNydalens SK4020558
Tilla Farnes HennumLierbygda OL4091369
Aurora FossøyNTNUI3445681
Idunn HaavengenNTNUI3607629
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Synne StrandLierbygda OL4067054
Anna UlvensøenNydalens SK3673902
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Margrethe WisløffNTNUI3885043

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL
Kristin EgerKongsberg OL
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll3832326
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290
Valborg MadslienLillehammer OK3986502
Ingjerd SommerstadKongsberg OL
Heidi TronbølFet OL

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL4050233
Eldri HoloFossum IF3984598
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Anne MadslienNydalens SK3818739
Tiri RebårdSandefjord OK
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Mette SpangbergKonnerud IL3641412
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb3781853

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831997
Sindre FurlandSandefjord OK
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL3999125
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Nikolai TesloHadeland OL3883063
Frode WallbergHeming Orientering4028171
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Ville Emil WingstedtHalden SK4091922

H 13-14 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Jan Olav BerganKongsberg OL3641651
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Sivert Høilund DragsethFet OL4038741
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3831831
Jørgen LerFet OL4015293
Even LienGjø-Vard OL3802576
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL4049458
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Magnus SigurdssonStokke IL
Gaute SkjønhaugFet OL
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Tollef TjentlandLardal OL3911468
Jens WoldSturla, IF3390275
Josef ÖhmanGjø-Vard OL
Sigmund ØlstadFet OL3933702

H 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL4016796
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Arne BerganKongsberg OL3828506
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Benjamin GjoneSandefjord OK
Gabriel GjoneSandefjord OK
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Jakob RastadAsker Skiklubb4019444
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF3830825
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Hallvard TjentlandLardal OL3643251
Erik WallinSnertingdal IF Orientering
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H 17 K (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Gaute LindaasElverum OK3998283
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Einar TesloHadeland OL3644499

H 17-20 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Marius AurebekkTorridal IL3676079
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Gaute BerganNydalens SK4042909
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Hallgeir BrevikStokke IL
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Eskil FrøislandVang OL4004586
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn3965977
Isak JonssonNydalens SK4024378
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Even LindaasVang OL3998374
Mats LindaasElverum OK3828647
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 21- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Sondre Ruud BråtenNydalens SK3722147
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Vegard GulbrandsenNTNUI3785482
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Anders Felde OlaussenNTNUI3599248
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Lars WidmerSki-O Swiss
Øyvind WiggenNTNUI4016267

H 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK3652807
Jostein AndersenNydalens SK3883618
Bjørn BergeHadeland OL3655172
Kenneth BilstadVang OL
Torbjørn Blom-hagenFossum IF
Trond FlaskerudOL Toten-Troll3831658
Helge FossøyØyestad IF allianse
Tormod KleppaLillehammer OK3638962
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Asgeir LiumFet OL4041026
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797
Espen RøsteKongsberg OL
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Jens TjentlandLardal OL
Eivind TonnaAsker Skiklubb3883808
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Emil WingstedtHalden SK3693660
Martin ØhmanGjø-Vard OL3980760

H 50- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK4040689
Per Olav AndersenVang OL
Nils BerganNydalens SK3613114
Harald BergeLøten o-lag4061107
Per Øivind EgerKongsberg OL
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Rune EngehultNotodden OL4050837
Trond GjelstadSandefjord OK
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Per GustafssonKongsberg OL3978434
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø3936333
Ole Petter HaugenNydalens SK3782349
Jappe HjelsethNydalens SK3793940
Øystein HoloFossum IF3781697
Svein Terje KolstadFreidig4065967
Bjørn LiePorsgrunn OL
Odd Arve LienFossum IF
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Erlend SlokvikOL Toten-Troll3817301
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3970423
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Øystein WiggenByåsen IL4003323
Håkon WoldSturla, IF3832847
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag3810512
Erik HaugenRingsaker OK4091567
Frode HjorthHamar OK
Sören JonssonNydalens SK3602398
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Per SandbergNydalens SK4091690
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn4022729

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Vegard LundeLillehammer OK
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering3885563

Annonser

IOF Eventor