Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sjusjøenløpet - sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sjusjøenløpet - sprint
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 14 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 294 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK
Erik BeitdokkenLillehammer OK

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK363810
Selma PerssonFK Herkules
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll3830049
Helene ScheeleNydalens SK3884830

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Maja MasesDomnarvets GoIF
Una NastadAsker Skiklubb
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Minna Sofie WingstedtHalden SK3665916
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag3651247
Irma BergDomnarvets GoIF
Anja BergerDomnarvets GoIF
Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Maren HenriksenVang OL
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Tora KittilsenFreidig3728110
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering206484
Sara MartiniAsker Skiklubb3640182
Lovisa MasesDomnarvets GoIF
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Julia NordvallDomnarvets GoIF
Emma Helene OlsenHalden SK3979390
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL3967676
Matilda PetterssonDomnarvets GoIF
Synne SandvenNotodden OL3942455
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL3638665
Mathea Spets StorhovFreidig4044210
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 17- Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril KihleKonnerud IL3924016

D 17-20 (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara AnderssonDomnarvets GoIF3912250
Marte Madslien BakkenNydalens SK3641230
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Ellen BlennowFalköpings AIK OK
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Julia BosellOk Kåre4062063
Emelie BrudinIFK Mora OK3808805
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Elin EdströmHärnösands OK3906757
Tilde EngbergHärnösands OK3910817
Emma EngehultNotodden OL3700697
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Elsa HermanssonIFK Mora OK4040275
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Ina MartiniAsker Skiklubb3880283
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenBotne SK3907326
Lovisa MoqvistLerums SOK4074308
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Lilian PalmHJS Vansbro OK9020702
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Elin SchagerströmGarphyttans IF3314556
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Hedda SpangbergKonnerud IL4016044
Idunn StrandIL BUL-Tromsø
Miglė SusinskaiteFortūna
Judita TraubaitėFortūna
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL3807716
Silje Marie VågeAsker Skiklubb3645579
Julia WannerIFK Mora OK4047759
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jessica ErikssonDomnarvets GoIF
Zsuzsa FeyTyrving IL3739919
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll3832326
Asta JanuškevičienėFortūna
Stine Olsen KirkevikHamar OK3932191
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL
Valborg MadslienLillehammer OK3986502
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Maren SogstadGjø-Vard OL

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Florence BergDomnarvets GoIF
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Tove HeimdalKonnerud IL3819083
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202
Lena MasesDomnarvets GoIF
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Carina SandbergSäterbygdens OK3602109
Hege SolerødGjø-Vard OL3895117
Ann-Charlotte SolvangTrollhättans SOK
Mette SpangbergKonnerud IL3960424
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3816758

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Amlie BrennaHeming Orientering3989316
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831997
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll3831047
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering
Ville Emil WingstedtHalden SK3655891

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Amund FlaskerudOL Toten-Troll3832144
Eirik Olsen KirkevikHamar OK3665130
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll3831831
Jacob Finstad LandTyrving IL
Jørgen LerFet OL4015293
Even LienGjø-Vard OL3802576
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Sigmund ØlstadFet OL3933702

H 15-16 (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL3905247
Børge Nilsen BergFossum IF3672722
Arne BerganKongsberg OL3828506
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Håvard EikRaumar Orientering3682309
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb3639648
Benjamin GjoneSandefjord OK
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Lars LienGjø-Vard OL3809290
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK3638301
Hannes PerssonFK Herkules
Hugo PerssonÅtvidabergs IF
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll3831880
Eirik Vie StrislandFossum IF3637238
Sindre Vie StrislandFossum IF3636792
Kristoffer Strømdal WikFreidig3784378
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H 17- Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering

H 17-20 (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb3638319
Marius AurebekkTorridal IL3676079
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3644838
Otto BalckTäby OK4040663
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Erik BrandtDomnarvets GoIF3978053
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Petter ErlandssonSundsvalls OK
Sander Tonjer FingarsenElverum OK
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Eskil FrøislandVang OL4004586
Aslak HeimdalKonnerud IL4009106
Anton HänströmTäby OK
Isak JonssonNydalens SK4024378
Even LindaasVang OL3998374
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Rasmus NordgrenOk Kåre3786001
Albin NyqvistOK Landehof4062220
Klockar Eskil NääsLeksands OK4039525
Zeb PalmHJS Vansbro OK9000908
Vegard RanestadHamar OK4046827
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL3638566
Henning StrandIL BUL-Tromsø
Elias StubberudNydalens SK4042529
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Adomas TraubasFortūna
Simen VågeAsker Skiklubb3384930
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tony BjörlingDomnarvets GoIF
Trond FlaskerudOL Toten-Troll3831658
Anders HaugeAsker Skiklubb3932688
Regimantas JanuškevičiusFortūna
Tormod KleppaLillehammer OK3638962
Jøran KristensenHeming Orientering3981933
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
Lars NordvallDomnarvets GoIF
Anders SollienOL Toten-Troll3830940
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3807849
Geir ØdegårdNordmarka Skiorienteringsklubb

H 50- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering3729126
Rune EngehultNotodden OL4050837
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Arne FossheimAsker Skiklubb3812245
Trond GjelstadSandefjord OK
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Stein H. HagenFossum IF3886918
Jonny I HansenIL BUL-Tromsø3936333
Børge HarveyIL BUL-Tromsø3741261
Terje HenriksenAsker Skiklubb4003562
Ole Edvard HjortlandLarvik OK
Geir Holm GundersenKonnerud IL3928116
Christian JomaasFossum IF3886512
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Odd-Ivan LorentsenOK Silsand
Bjørn MartiniAsker Skiklubb3604139
Anders MasesDomnarvets GoIF
Stein Arne NegårdVang OL3818796
Thomas PerssonÅtvidabergs IF
Thomas PetterssonDomnarvets GoIF
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Per SandbergSäterbygdens OK3603461
Øystein WiggenByåsen IL4003323
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn4022729

H 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell ErikssonÖset SkidO
Terje MalmHamar OK4041745
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering3885563

D 21 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna ErikssonIFK Mora OK3691581
Tilla Farnes HennumLierbygda OL3816220
Maren Jansson HaverstadLierbygda OL4024055
Julie HjortlandNTNUI3656196
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Daisy KudreVärska OK Peko3792736
Doris KudreVärska OK Peko3790144
Lisa LarsenAlfta-Ösa OK
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Magdalena OlssonIFK Mora OK4073094
Sarah PerssonÅtvidabergs IF
Audhild Bakken RognstadEmblem IL3676889
Hanna RostAlfta-Ösa OK3567518
Isabel SalénIFK Mora OK
Frida SandbergSäterbygdens OK3602836
Synne StrandLierbygda OL4067054
Anna UlvensøenNydalens SK3673902
Marta UlvensøenEmblem IL3676871
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO

H 21 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ignas AmbrazasLTU Ski-O Team8061117
Jonas Madslien BakkenNTNUI3172103
Jørgen BaklidKonnerud IL3982477
Stanimir BelomazhevSki Club Hemus3579760
Erik BlomgrenUmeå OK3815487
Klaus CsucsIFK Mora OK
Lukas DeiningerIFK Mora OK
Simon ErikssonUmeå OK4073342
Hunor GegoVSK Csikszereda
Martin HammarbergSundsvalls OK3799434
Audun HeimdalKonnerud IL3917200
Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL3947553
Bjørnar KvåleHadeland OL3917804
Truls LindholmSundsvalls OK
Markus LundholmOK Renen3811353
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Linus RappIFK Mora OK3689189
Erik RostAlfta-Ösa OK3980620
Oskar SandbergSäterbygdens OK3625829
Gion SchnyderSki-O Swiss
Zoltan SzepVSK Csikszereda
Sixten WalheimRobertsfors IK
Øyvind WatterdalHadeland OL3685062
Rasmus WickbomI 19 IF4005336
Øyvind WiggenNTNUI4016267

Annonser

IOF Eventor