Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2-mannsstafett Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: 2-mannsstafett Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Frøyland IL
Dato: onsdag 31 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

Egersund OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OKIndividuelt 217121
Tormod AaslidEgersund OKIndividuelt 204742
Anders FrøytlogEgersund OKStafett 507663
Steinar FrøytlogEgersund OKStafett 507662
Inger Tone NygårdEgersund OKIndividuelt 184113
Inger Skretting OpstadEgersund OKIndividuelt 217118

Frøyland IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas Bolstad ScheieFrøyland ILIndividuelt 220752
Håvard SvihusFrøyland ILIndividuelt 227534

Frøyland ski & fritid (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kari BorgenFrøyland ski & fritidIndividuelt 216646

Ganddal IL (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trym Blom-LamarkGanddal ILNybegynnerløype
Kristian Frafjord HaarrGanddal ILIndividuelt 165754
Per Ingar HadlandGanddal ILIndividuelt 483738
Ingrid LamarkGanddal ILIndividuelt 509447
Trond LamarkGanddal ILStafett 509448
Vibeke LamarkGanddal ILStafett 509450
Øyvind LamarkGanddal ILIndividuelt 509449
Erik LimaGanddal ILStafett 209922
Unni Byberg MæstadGanddal ILIndividuelt 234151
Ove OalandGanddal ILIndividuelt 216734
Kristin Furre OweGanddal ILIndividuelt 234124
Mariann SveinsvollGanddal ILIndividuelt 503557

JWC BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bertrand DenieulJWC BILStafett 200364
Francois-Marie DuchesneJWC BILStafett 210090

Klepp Kommune BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans KlausenKlepp Kommune BILIndividuelt 201960
Helga KlausenKlepp Kommune BILIndividuelt 221034

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MæstadKlubbløsIndividuelt 233789

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helene OmdalNTNUIIndividuelt 72449
Sunniva OmdalNTNUIIndividuelt 196743

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove HaugvaldstadOslostudentenes IKNybegynnerløype200550

Sandnes IL (Rogaland) (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)Individuelt 220844
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)Individuelt 510420
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)Stafett 208719
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)Stafett 211139
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)Stafett 211230
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)Individuelt 189011
Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)Stafett 216894
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)Stafett 39193
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)Nybegynnerløype223589

Statoil BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein Oddvar NetlandStatoil BILIndividuelt 229590

Stavanger Orienteringsklubb (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 186085
Øystein AmundrudStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 501406
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 197972
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbStafett 186187
Svein EliassenStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 245178
Pål H. GjerdenStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 192473
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 226944
Anders Thengs KristensenStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 233897
May MelingStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 234039
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbStafett 195833
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbStafett 211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbStafett 195873
Bjørn kristian RøylandStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 505636
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 207804
Nils John VestølStavanger OrienteringsklubbIndividuelt 234013

Annonser

IOF Eventor