Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til 2-mannstafett Ølbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: 2-mannstafett Ølbergskogen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 17 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 26 påmeldte lag.

Egersund OK (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Egersund OK 2Stafettklasse
1Geir Frøytlog507663
2Steinar Frøytlog507662
Egersund OK 3Stafettklasse
1Anders Frøytlog11090
2

Frøyland IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Frøyland IL 1Stafettklasse
1Håvard Svihus227534
2

Frøyland ski & fritid (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Frøyland ski & fritid 1Stafettklasse
1Kari Borgen216646
2Trine Selvikvåg215170

Ganddal IL (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Ganddal IL 1Stafettklasse
1
2
Ganddal IL 2Stafettklasse
1Jan Inge Lunde181514
2
Ganddal IL 3Stafettklasse
1
2
Ganddal IL 4Stafettklasse
1
2
Ganddal IL 5Stafettklasse
1Kristin Skadsem193010
2
Ganddal IL 6Stafettklasse
1Kristian Frafjord Haarr165754
2

Ganddal IL / Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnKlasseLagoppstilling
99Stafettklasse
1Martin Blystad186187
2Erik Lima209922

JWC BIL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
JWC BIL 1Stafettklasse
1
2

Klubbløs (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Klubbløs 1Stafettklasse
1Ove Mæstad233789
2Unni Byberg Mæstad234151

Lillehammer OK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Lillehammer OK 1Stafettklasse
1Ole Gunnar Kleppa Madslien217671
2Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670

Sandnes IL (Rogaland) (2)

NavnKlasseLagoppstilling
Sandnes IL (Rogaland) 1Stafettklasse
1Stian Haugvaldstad211139
2Geir Haugvaldstad208719
Sandnes IL (Rogaland) 2Stafettklasse
1Lars Hole Mikalsen137056
2

Statoil BIL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Statoil BIL 7Stafettklasse
1Keth Berggraf229589
2

Stavanger Orienteringsklubb (8)

NavnKlasseLagoppstilling
Stavanger Orienteringsklubb 1Stafettklasse
1Ivar Johan Larsen184538
2Møyfrid Larsen184327
Stavanger Orienteringsklubb 2Stafettklasse
1Øystein Amundrud501406
2Kjetil Wirak226009
Stavanger Orienteringsklubb 3Stafettklasse
1Stein Arne Olsen195873
2Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
Stavanger Orienteringsklubb 4Stafettklasse
1Sara Nystrøm Olsen211735
2
Stavanger Orienteringsklubb 5Stafettklasse
1Vilde Bårdsen Hustoft212838
2
Stavanger Orienteringsklubb 6Stafettklasse
1Pål H. Gjerden192473
2
Stavanger Orienteringsklubb 7Stafettklasse
1Anne Garsrud234022
2Tore Tvedt216768
Stavanger Orienteringsklubb 8Stafettklasse
1Haldis Olaug Glendrange245177
2Svein Glendrange226944

Ålgård Orientering (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Ålgård Orientering 1Stafettklasse
1
2

Annonser

IOF Eventor