Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 7
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 6 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 41 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILA-kort216806
Svein Roar JonsmyrBirkenes ILA-kort203394
Trygve LølandBirkenes ILA-kort203291

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming OrienteringA-kort506949

IL Høvdingen (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils Egil JohannessenIL HøvdingenA-kort507767
Audun KjøstvedtIL HøvdingenC-løype229528

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsA-kort504631

IL Vindbjart (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon A BjørgumIL VindbjartA-kort508819
Guttorm RosendahlIL VindbjartC-løype186154
Peter RosendahlIL VindbjartC-løype86351
Arild TelstøIL VindbjartC-løype203330
Halvor VassbøIL VindbjartA-lang205986

Kristiansand OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benedicte BeckmannKristiansand OKA-kort212044
Erlend Odd BergeKristiansand OKA-lang504439
Jack BjørnsenKristiansand OKA-lang197830
Vegard DanielsenKristiansand OKA-lang230085
Bjarne FærestrandKristiansand OKA-kort188905
Ståle GjelstenKristiansand OKA-lang506629
John HansenKristiansand OKA-kort208650
Nils Arne JohannessenKristiansand OKA-kort187174
Geir KristiansenKristiansand OKA-lang229983
Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OKNybegynner
Kristine LundemoenKristiansand OKNybegynner213581
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKNybegynner225273
Torun LynnebakkenKristiansand OKA-kort224238
Øyvind MikkelsenKristiansand OKA-lang502231
Pål RundeKristiansand OKA-kort182054
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKA-lang504431
Harald VingerhagenKristiansand OKA-kort184399
Thorbjørn VærpKristiansand OKA-kort507857

Marnardal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ola SløgedalMarnardal ILA-lang189002

Oddersjaa SSK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSKC-løype509049

OK Silsand (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard Krey HansenOK SilsandA-lang502922

OLC Kapreolo (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Barbara SchulthessOLC KapreoloA-kort
Maren SchulthessOLC KapreoloC-løype
Pascal VieserOLC KapreoloA-kort

Porsgrunn OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eli Marie WiigPorsgrunn OLA-kort241874

Søgne og Songdalen OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKC-løype239378
Jan VærpSøgne og Songdalen OKA-kort216807
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKA-lang216713

Torridal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein MykladTorridal ILC-løype216923

Annonser

IOF Eventor