Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 5
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 23 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid YtterbøAsker SkiklubbA-kort507040
Per Anders YtterbøAsker SkiklubbA-kort501115
Sigrun Hernes YtterbøAsker SkiklubbA-kort207530

Bergens TF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling StrandBergens TFA-kort186000

Birkenes IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes ILA-kort216806
Svein Roar JonsmyrBirkenes ILA-kort203394

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IFA-kort212325
Torbjørn Blom-hagenFossum IFA-lang225174

Heming Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming OrienteringA-kort506949
Hjørdis EgnerHeming OrienteringNybegynner189116
Jøran KristensenHeming OrienteringA-lang233943

IL Vindbjart (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm RosendahlIL VindbjartC-løype186154
Olaf RosendahlIL VindbjartA-kort186044
Peter RosendahlIL VindbjartC-løype86351
Arild TelstøIL VindbjartC-løype203330

Kristiansand OK (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKA-lang229986
Benedicte BeckmannKristiansand OKA-kort212044
Jack BjørnsenKristiansand OKA-lang197830
Oluf BøckmanKristiansand OKA-kort221130
Magne Reier JørgensenKristiansand OKA-kort91374
Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OKNybegynner225273
Torun LynnebakkenKristiansand OKA-lang224238
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKA-lang503555
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKA-lang184333
Øyvind MikkelsenKristiansand OKA-lang502231
Roar MyhreKristiansand OKA-lang237895
Siri Thortveit MyhreKristiansand OKA-lang219383
David RundeKristiansand OKA-lang221505
Fred-Arne SivertsenKristiansand OKA-lang197872
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKA-lang504431
Synne StrayKristiansand OKA-kort96771

Marnardal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild BjørkenesMarnardal ILA-kort189056
Ola SløgedalMarnardal ILA-lang189002
Lars Peder VaajeMarnardal ILA-lang501673

Oddersjaa SSK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per W. TorgersenOddersjaa SSKA-lang185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKA-kort185940

OK Sør (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar JørundlandOK SørA-kort211619
Gudveig JørundlandOK SørC-løype181467
Magne MoyOK SørA-kort505873

Otra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILC-løype501219

Røyken OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir HaugomRøyken OLC-løype248199
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLNybegynner225378

Sandnes IL (Rogaland) (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)A-lang243805
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)A-lang209845

Søgne og Songdalen OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKA-kort197824
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKC-løype239378
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKA-lang197876
Frank SolåsSøgne og Songdalen OKC-løype194882
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OKA-lang197885
Jan VærpSøgne og Songdalen OKA-kort216807

Torridal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein MykladTorridal ILA-kort216923
Fredrik PyttenTorridal ILC-løype197956

Annonser

IOF Eventor