Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 4
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 16 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit EgnerAsker SkiklubbA-lang199742
Svein GranerudAsker SkiklubbA-lang504485

Bergens TF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling StrandBergens TFA-kort186000

Birkenes IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen BirkenesBirkenes ILA-lang203397
Lars BirkenesBirkenes ILC-løype225105
Siri BjorvandBirkenes ILA-kort216806
Mette Javenes FlaaBirkenes ILC-løype225005
Sigmund Javenes FlaaBirkenes ILC-løype224819

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian JomaasFossum IFA-lang501016
Karen Hoel JomaasFossum IFA-lang501015

Fredrikstad SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen DanevadFredrikstad SKA-lang79095
Jenny DanevadFredrikstad SKA-kort193091
Vilma DanevadFredrikstad SKC-løype211491

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Olav HaarrGanddal ILA-lang206339

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming OrienteringA-kort506949
Hjørdis EgnerHeming OrienteringC-løype508600

IL Høvdingen (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils Egil JohannessenIL HøvdingenA-kort507767
Audun KjøstvedtIL HøvdingenC-løype229528

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsA-kort504631

IL Vindbjart (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild TelstøIL VindbjartC-løype203330
Håvard TelstøIL VindbjartA-lang238193
Liv Gjertrud TelstøIL VindbjartA-kort86345

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
August OffergaardKlubbløsC-løype

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åshild BergstølKongsberg OLA-kort207015
Roar TønnessenKongsberg OLA-lang198916

Kristiansand OK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jack BjørnsenKristiansand OKA-lang197830
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKA-lang504438
Hildegunn R. BøckmanKristiansand OKC-løype184176
Oluf BøckmanKristiansand OKA-lang221130
Gro BørteKristiansand OKA-kort221217
Adriana EikKristiansand OKC-løype222156
Harald EikKristiansand OKC-løype237882
Petter Marki ErichsenKristiansand OKA-lang197823
Emmeline Eik EriksenKristiansand OKC-løype247989
Magne Reier JørgensenKristiansand OKA-kort91374
Målfrid KonstKristiansand OKA-kort197878
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKA-lang503555
Dag MoeKristiansand OKA-lang184578
Trygve Børte NomelandKristiansand OKA-lang501209
David RundeKristiansand OKA-lang221505
John RundeKristiansand OKA-lang504087
Brage TakleKristiansand OKA-lang198046
Thea TøråKristiansand OKNybegynner247987
Tobias TøråKristiansand OKNybegynner248089
Thorbjørn VærpKristiansand OKA-lang507857
Boyan YuanKristiansand OKA-lang61053

Marnardal IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild BjørkenesMarnardal ILA-kort189056
Lars Peder VaajeMarnardal ILA-lang501673

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius PyttenNTNUIA-lang197877

Nydalens SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jostein AndersenNydalens SKA-lang192578
Trine KirkhusNydalens SKA-lang193122

Oddersjaa SSK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dagfinn HaarrOddersjaa SSKA-kort238125
Per W. TorgersenOddersjaa SSKA-lang185934
Siri ØkstadOddersjaa SSKA-kort185940

OK Sør (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magne MoyOK SørA-kort505873

OLC Kapreolo (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias SchulthessOLC KapreoloA-lang

Otra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILA-kort501219

Røyken OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir HaugomRøyken OLC-løype248199
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLNybegynner225378

Stavanger Orienteringsklubb (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger OrienteringsklubbA-kort245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbA-kort226944
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbA-lang206388
Elisabeth Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbA-lang213139
Johan Christie ØrkeStavanger OrienteringsklubbA-lang211766

Søgne og Songdalen OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OKA-kort197824
Frank SolåsSøgne og Songdalen OKC-løype194882
Jan VærpSøgne og Songdalen OKA-kort216807
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKA-lang216713

Torridal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein MykladTorridal ILA-kort
Ernst PyttenTorridal ILA-lang197841
Fredrik PyttenTorridal ILA-kort197956

Annonser

IOF Eventor