Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 3
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 9 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marit EgnerAsker SkiklubbA-lang199742
Svein GranerudAsker SkiklubbA-lang504485

Bergens TF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling StrandBergens TFA-lang186000

Birkenes IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein Roar JonsmyrBirkenes ILA-kort203394
Trygve LølandBirkenes ILA-kort203291

Bø OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sondre Harstad RindeBø OLC-løype245746
Tobias Harstad RindeBø OLC-løype245747
Trude HarstadBø OLA-lang208955
Eivind Frode RindeBø OLA-lang245745

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming OrienteringA-kort506949

IL Høvdingen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nils Egil JohannessenIL HøvdingenA-kort507767

IL Imås (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvin SimonsenIL ImåsA-kort504631

IL Vindbjart (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olaf RosendahlIL VindbjartA-kort186044
Peter RosendahlIL VindbjartC-løype86351
Arild TelstøIL VindbjartC-løype203330

Kongsberg OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OLA-lang500244
Roar TønnessenKongsberg OLA-lang198916

Kristiansand OK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKA-lang229986
Jack BjørnsenKristiansand OKA-lang197830
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKA-lang504438
Adriana EikKristiansand OKC-løype222156
Harald EikKristiansand OKA-lang237882
Petter Marki ErichsenKristiansand OKA-lang197823
Ståle GjelstenKristiansand OKA-lang506629
Matias Hodne HanischKristiansand OKA-lang229996
Morten HulløenKristiansand OKA-lang191221
Jakob JohannessenKristiansand OKC-løype213651
Liv JohannessenKristiansand OKNybegynner224326
Åshild JohannessenKristiansand OKC-løype
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKA-lang503555
Dag MoeKristiansand OKA-kort184578
Roar MyhreKristiansand OKA-lang237895
Svein Knutsson NomelandKristiansand OKA-kort216914
John RundeKristiansand OKA-lang504087
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OKA-lang504431
Thea TøråKristiansand OKNybegynner247987
Tobias TøråKristiansand OKNybegynner248089
Boyan YuanKristiansand OKC-løype61053

Marnardal IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild BjørkenesMarnardal ILA-kort189056
Ola SløgedalMarnardal ILA-lang189002
Lars Peder VaajeMarnardal ILA-lang501673

Oddersjaa SSK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brit I. DanielsenOddersjaa SSKA-kort80104
Kåre DanielsenOddersjaa SSKA-kort508821
Per W. TorgersenOddersjaa SSKA-lang185934

OK Sør (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar JørundlandOK SørC-løype211619
Gudveig JørundlandOK SørC-løype181467

Oppsal Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin KallesonOppsal OrienteringA-kort206250
Mari KallesonOppsal OrienteringC-løype223923
Tina KallesonOppsal OrienteringA-lang206498
Ola NilsenOppsal OrienteringA-kort219489

Otra IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILC-løype501219

Røyken OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir HaugomRøyken OLC-løype248199
Liv Alice Kvam HaugomRøyken OLC-løype225378

Stavanger Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tone TorgersenStavanger OrienteringsklubbA-lang206388

Søgne og Songdalen OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frank SolåsSøgne og Songdalen OKC-løype194882
Jan VærpSøgne og Songdalen OKA-kort216807

Verdal OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKA-lang187014
Martin Vehus SkjerveVerdal OKA-lang500634
Sigrid Vehus SkjerveVerdal OKA-lang201976
Vidar SkjerveVerdal OKA-lang201868

Annonser

IOF Eventor