Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KOK Sommercup, løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KOK Sommercup, løp 2
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: tirsdag 2 juli 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

A-lang (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK509049
Bjarne FærestrandKristiansand OK188905
Guro HarstadHeming Orientering216884
Brit HougePorsgrunn OL246566
Målfrid KonstKristiansand OK197878
Øyvind MikkelsenKristiansand OK502231
Roar MyhreKristiansand OK237895
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Fred-Arne SivertsenKristiansand OK197872
Brage TakleKristiansand OK198046
Håvard TelstøIL Vindbjart238193
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934
Roar TønnessenKongsberg OL198916
Johan Kristian UndelandSturla, IF244780
Halvor VassbøIL Vindbjart205986
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK216713

A-kort (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Glad BalchenOddersjaa SSK221166
Frank Glad BalchenOddersjaa SSK192474
Benedicte BeckmannKristiansand OK212044
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK197824
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Kåre DanielsenOddersjaa SSK508821
Harald EikKristiansand OK237882
Bjørn A FriestadKristiansand OK184415
Liv Bente H FriestadKristiansand OK184416
Dagfinn HaarrOddersjaa SSK238125
John HansenKristiansand OK208650
Espen JohannessenIL Høvdingen221274
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Magne Reier JørgensenKristiansand OK91374
Per LarsenKristiansand OK236333
Jon MatreOddersjaa SSK80032
Magne MoyOK Sør505873
Guttorm RosendahlIL Vindbjart186154
Olaf RosendahlIL Vindbjart186044
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Reidar SæstadKristiansand OK237894
Nina Marie UndelandSturla, IF506827
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940

C-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Adriana EikKristiansand OK222156
Tony HalsallOtra IL501219
Grete HitreskogKristiansand OK506678
Audun KjøstvedtIL Høvdingen229528
Marianne KnutsenIL Høvdingen509548
Peter RosendahlIL Vindbjart86351
Anne Marte TelstøIL Vindbjart10295
Katrine TelstøIL Vindbjart238196
Liv Gjertrud TelstøIL Vindbjart86345
Leif WiigSøgne og Songdalen OK
Jonas WilsbergNydalens SK186178

Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linea DalandKristiansand OK181678
Fabian JohannessenKristiansand OK506791
Øyvind TelstøIL Vindbjart186152
Maja WilsbergNydalens SK224948

Annonser

IOF Eventor