Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-Cup 6 (Finale)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-Cup 6 (Finale)
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 7 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 89 påmeldte deltakere.

C - Åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BeitdokkenLillehammer OK217719
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Isabel Einrem HagevikRingsaker OK
Carina FjellsolRingsaker OK248030
Sander FjellsolRingsaker OK234199
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK191251
Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering234055
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Helene KokslienSnertingdal IF Orientering213641
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Odin ØstbyHamar OK

N - åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AntonsenRingsaker OK224138
Maren Bleken RudVang OL211885
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering234475
Haldir Colbjørnsen ConradLillehammer OK233749
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Amalie Gunstad IngvoldstadVang OL234507
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL224771
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Hanna LutnæsHamar OK225184
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Signe NygårdGjø-Vard OL242304
Frida RasmussenElverum OK504086
Isak RimeGjø-Vard OL242422
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Esther StenbergVang OL217007
Mari StenbergVang OL217811
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Mari Børke SætabergetVang OL247258
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK
Andrine VardebakkenVang OL234513
Hedda WienGjø-Vard OL247713
Endrine ØstbyHamar OK

B - Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338

D 11-12 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane BeitdokkenLillehammer OK217718
Johanne BergLøten o-lag202138
Marie BergerLillehammer OK217679
Mina Bleken RudVang OL213580
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK168413
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Mina ReidLillehammer OK233817
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Sofie TaraldsenLillehammer OK212593

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL190259
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Ylva Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering206484

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Berthe TesloHadeland OL502452

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK191249
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Aksel KrogstieRingsaker OK234091
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Eivind LutnæsHamar OK225202
Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL225107
Nikolai TesloHadeland OL204702
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK234110

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola DåsnesVang OL188854
Mats LigaardenGjø-Vard OL217870
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137

Annonser

IOF Eventor