Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til VestMjøsa-cup 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: VestMjøsa-cup 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / OL Toten-Troll / Raufoss IL Orientering
Dato: onsdag 12 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

A (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering243743
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL193098
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441
Lars LienGjø-Vard OL508130
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Stein Arne NegårdVang OL507609
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Tor WallinSnertingdal IF Orientering506805
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Mona BratlienSnertingdal IF Orientering206486
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Håvard HøieGjø-Vard OL247445
Even LienGjø-Vard OL217882
Mats LigaardenGjø-Vard OL217261
Erik WallinSnertingdal IF Orientering211713

C (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Johannes HøieGjø-Vard OL225014
Signe Drogseth HøieGjø-Vard OL242418
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Signe NygårdGjø-Vard OL242304
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Espen TorsethGjø-Vard OL191068

N (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering234475
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Andreas SkistadGjø-Vard OL242309
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL247343
Hedda WienGjø-Vard OL247713
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival