Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Klubbmesterskap for SOK og Hedrum OL
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 13 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 71 påmeldte deltakere.

Hedrum OL (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OLH H50221390
Elin BordøyHedrum OLH D40187285
Tormod FjæreHedrum OLH H75187297
Anders Kristian HoltHedrum OLH H40182126
Henrik R HoltHedrum OLH H17-20186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLH D40187288
Sindre R HoltHedrum OLH H17-20221389
Asle JohnsenHedrum OLH H50186971
Espen JohnsenHedrum OLH H50182118
Ingvild JohnsenHedrum OLH D15-16203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH H17-20203443
Kristian Juel johannessenHedrum OLH H17-20186970
Astrid Reppesgård LieHedrum OLH D75187296
Roger LysnesHedrum OLH H50182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLH D50182120
Elise Nauf BorgersenHedrum OLH N-åpen221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLH N-åpen221385
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLH D21203284
Martin NaufHedrum OLH H65182122
May NordkveldeHedrum OLH D50187231
Per Dag NordkveldeHedrum OLH H65187249
Annika van RaaijHedrum OLH D13-14187291
Eelco van RaaijHedrum OLH H40221400
Katrine van RaaijHedrum OLH D40187290
Viljan van RaaijHedrum OLH H17-20187320
Magnar ReppesgårdHedrum OLH H75203598
Per Einar StrømHedrum OLH H50221210

Larvik OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH H75177772

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Live Bredholt JørgensenNTNUIS D17174588
Signe Bredholt JørgensenNTNUIS D17199374

Sandefjord OK (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jennie Marie AarnesSandefjord OKS N-åpen233832
Anne Lise AndreassenSandefjord OKS D60238121
Stine ArntzenSandefjord OKS D50208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKS D17206453
Magnus Asker OlsenSandefjord OKS H15-16224164
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OKS H10224065
Anne Berit BredholtSandefjord OKS D17191349
Brage EikåsSandefjord OKS H13-14182096
Ingeborg EikåsSandefjord OKS D13-14181214
Jo Børre EikåsSandefjord OKS H17206461
Jonas EikåsSandefjord OKS H17206477
Frank EliassenSandefjord OKS H70174991
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OKS N-åpen241887
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OKS N-åpen241889
Roar FjeldboSandefjord OKS H17241777
Trond FossSandefjord OKS H50205484
Sindre FurlandSandefjord OKS H11-12211880
Sturle FurlandSandefjord OKS H17199596
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKS D15-16207890
Oddvar GjelstadSandefjord OKS H80221026
Trond GjelstadSandefjord OKS H17208740
Benjamin GjoneSandefjord OKS H15-16213254
Daniella GjoneSandefjord OKS D11-12213501
Gabriel GjoneSandefjord OKS H13-14213383
Knut GjoneSandefjord OKS B-åpen223921
Sigrun GjoneSandefjord OKS B-åpen224334
Bjørn Willy HansenSandefjord OKS H70238019
May Helene HansenSandefjord OKS D70241905
Emilie JohansenSandefjord OKS D15-16199605
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKS D10223934
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKS N-åpen242476
Karen KlavenesSandefjord OKS N-åpen224040
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKS A-åpen199431
Hilde KløvstadSandefjord OKS D50206560
Oliver LagerSandefjord OKS C-åpen223994
Roar LøkenSandefjord OKS H70238017
Tiri RebårdSandefjord OKS D50199599
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OKS N-åpen233853
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OKS N-åpen233645
Lill-Ann TorpSandefjord OKS D5092407
Marcus WindvikSandefjord OKS H11-12223958

Annonser

IOF Eventor