Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Harstad OL
Dato: søndag 16 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Bardu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margrete GaskiBardu ILD 21-205412
Fred Arne JacobsenBardu ILH 50-187978

Bjerkvik IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn-Hugo MyrvangBjerkvik IFH 60-199530
Mailiss MyrvangBjerkvik IFD 17-C199524
Marita Helen OlsenBjerkvik IFD 15-16241739

Harstad OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Signe mikalsen BergHarstad OLN-åpen
Lars Eliseussen-SkalleHarstad OLH 21-192276
Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OLH 17-20233992
Siw Åshild HanssenHarstad OLD 17-C
Thea HolandHarstad OLD 15-16233707
Helene Alsos HöglinHarstad OLD 15-16211912
Mari Alsos HöglinHarstad OLD 11-12212701
Vebjørn JohnsenHarstad OLH 15-16213594
Ragnar KranbergHarstad OLH 17-20
Niklas KristensenHarstad OLH 13-14
Hanne MarcussenHarstad OLD 15-16213022
Gjermund OsdalHarstad OLH 13-14211910
Frank Hugo SaksenvikHarstad OLH 17-C
Magnus SaksenvikHarstad OLH 13-16C
Bård SkjønhaugHarstad OLH 40-
Fredrik WeinesHarstad OLH 11-12233646

IL BUL-Tromsø (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 13-14235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøD 13-14235941
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-TromsøH 17-20165249
Alejandro BerrioIL BUL-TromsøH 21-
Klara GraversenIL BUL-TromsøD 15-16503512
Elisa Götsch IversenIL BUL-TromsøD 15-16509544
Ronja Götsch IversenIL BUL-TromsøD 11-12214921
Jan-Hugo HanssenIL BUL-TromsøH 50-192913
Børge HarveyIL BUL-TromsøH 50-501155
Tora IndregardIL BUL-TromsøD 17-20502125
Liv Karen JohannessenIL BUL-TromsøD 50-192370
Bård JørgensenIL BUL-TromsøH 60-180921
Harald StrandIL BUL-TromsøH 50-506835
Henning StrandIL BUL-TromsøH 15-16506834
Idunn StrandIL BUL-TromsøD 17-20506815
Halldis ValestrandIL BUL-TromsøD 60-180938

Kvæfjord IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ronny JakobsenKvæfjord ILH 40-

Mellembygd OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel Juell TheisenMellembygd OLH 50-192990

Nordreisa IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILH 21-243771
Inga Waage MikalsenNordreisa ILD 21-241551

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard Vaeng BernhardsenNTNUIH 21-193120

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor SaunesNydalens SKH 21-195811

Sortland OL - Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sandra Busa-KleusenaSortland OL - OrienteringD 17-C

Stokmarknes OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik HessenStokmarknes OLH 11-12223608
Jens Olav HessenStokmarknes OLH 50-181567

Sørreisa OL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Leif GulbrandsenSørreisa OLH 60-205982
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLD 50-184613
Ivar HelgesenSørreisa OLH 60-184511
Anita Brovoll VaengSørreisa OLN-åpen
Hans-Martin VaengSørreisa OLH 50-207807
Kristoffer Nian Brovoll VaengSørreisa OLN-åpen

Annonser

IOF Eventor