Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap 2019

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap 2019
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 5 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 74 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eystein AskeFreidig225496
Trygve BøhleFreidig233975
Jannis ColdeweyFreidig75081
Synnøve HalsøyFreidig247687
Tora Marstrand HasleFreidig233972
Clara LeroyerFreidig233998
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Sander Grande MoldenKlubbløs248127
Sara Grande MoldenFreidig247305

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Maja Ertshus AndersenFreidig185956
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ida Grønvik KvalenFreidig212776
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Eira Ausen FossmarkFreidig212972
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ella SandstadFreidig182067
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi ArnesenFreidig182039
Hanne SandstadFreidig206030
Tina Strømdal WikFreidig214965

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Kari HygenFreidig201973
Grete Berge OwrenFreidig214816

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig224913
Balder BergstrømFreidig247686
Erlend GrønliFreidig225465
Johannes Krohn-BottenFreidig233974
Martin Sæther LevinFreidig225527
Sigurd Wold AaldeFreidig504484

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert FolgerøFreidig203579
Mathias LeroyerFreidig502096
Sven NevinFreidig228533
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tristan HalvorsenFreidig504441
Hallvard HellevikFreidig180307
Alf Petter LynumFreidig186849
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Tomas EidsmoFreidig173137
Jørgen FiskumFreidig187167
Jonas GrønliFreidig215144
Mattis HoltFreidig179878
Mikkel HoltFreidig184323
Pål KittilsenFreidig206040
Vegard KittilsenFreidig504704
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Tuomas NaakkaRasti-Jyry502711
Lars OwrenFreidig506830
Lars SandstadFreidig504578

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Gisle JohansonFreidig507089
Jens Even StorhovFreidig182078
Anders WaageFreidig219195

Foreldre lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin HasleFreidig247439
Rune M HoltFreidig187009
Ingrid NissenFreidig145280
Inga RingdalenFreidig188951
Jonas WaeflerFreidig228355

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor