Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mossemesterskapet langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mossemesterskapet langdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: torsdag 30 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Elise Holm NedrebøOK Moss217682
Marion Lie RedalenOK Moss242284
Mira LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Eline PedersenOK Moss508195
Mia PedersenOK Moss217689

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Tuva LundsrudOK Moss507871
Helene ScheeleNydalens SK211807
Erle WetterhusOK Moss212200

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie ScheeleNydalens SK213757
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Rine HolmsenOK Moss
Selma KristiansenOK Moss502913

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje HolmOK Moss201518
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594
Kristine RoskifteOK Moss500905

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidun BraathenOK Moss168932

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Inger LindløvOK Moss505703

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage KristiansenOK Moss176192
Selmer LøkenOK Moss212650

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Christoffer GzylOK Moss217770
Sondre LadimOK Moss503554

H 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Donatas KontautasOK Moss503666
Adam KristiansenOK Moss502914
Christopher LadimOK Moss212141
Martin MalmstrømOK Moss
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BreimoOK Moss224630
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Vegar KristiansenOK Moss502912
Egon LundsrudOK Moss508248
Øyvind LøkenOK Moss187141
Øystein OlsenOK Moss89387
Thomas RoskifteOK Moss501165
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Dag BrenåsVarteig OL504028
Ole IngesenSarpsborg OL212391
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Hallvard KorenOK Moss504468
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Odd-Ragnar PettersenOK Moss235221
Torgeir SnilsbergOK Moss505269

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BaugerOK Moss222257

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Knut LindløvOK Moss504465

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald WibyeOK Moss205396

Damer åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss
Marianne LøkenOK Moss505784

Herrer åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne Nord BergIndre Østfold OK243980

Annonser

IOF Eventor