Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Grenlandskarusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: torsdag 23 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

IL Hauken (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jesper FlogstadIL HaukenH 40-211217
Morten HamreIL HaukenH 50-89505
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenH 13-14213745
Ole Magnus StoremyrIL HaukenH 11-12189133

Larvik OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 70-177772
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532

OK Skeidi (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 50-91505
Arve GlittumOK SkeidiH 50-188444
Inge GlittumOK SkeidiH 50-190985
Erling GrammeltvedtOK SkeidiH 17-502091
Anne Marie Koren HalvorsenOK SkeidiD 17-C502234
Hanne HerumOK SkeidiD 60-89671
Dag KristensenOK SkeidiH 60-206256
Lars Rune LieOK SkeidiH 40-206364
Bjørn PollandOK SkeidiH 50-180686
Pål WinbergOK SkeidiH 40-216881

Porsgrunn OL (33)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benedikte Wiig BøenPorsgrunn OLD 17-480108
Truls FjeldstadPorsgrunn OLH 40-200431
Jan GatevoldPorsgrunn OLH 50-221108
Une HoltermannPorsgrunn OLD 15-16213375
Kay JørgensenPorsgrunn OLH 60-501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 15-16213424
Jakob KløverødPorsgrunn OLH 70-507822
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 17-184355
Julie KristensenPorsgrunn OLD 13-16C229518
Tor-Ivar KristensenPorsgrunn OLH 17-C229523
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OLD 11-12241320
Rolf LyePorsgrunn OLH 70-200511
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLH 60-222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 40-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-186855
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 15-16203281
Kjell MeenPorsgrunn OLH 60-221464
Børge NordliPorsgrunn OLH 17-246570
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 60-206517
Atle RemmePorsgrunn OLH 60-186202
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 15-16241416
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-186852
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OLD 60-80720
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLH 17-169034
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLH 50-502929
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-507708
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLH 40-241823
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLD 11-12213243
Dagfinn TorpePorsgrunn OLH 60-222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 60-184537
Hilde VassendPorsgrunn OLD 50-203385
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 15-16234871
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 50-241874

Skien OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 40-212833
Tina Therese Solem BorgenSkien OKD 17-C199648
Ingunn GåsoddenSkien OKD 17-C505486
Sigurd HoltskogSkien OKFri løype211684
Juliette Holtskog-FeremansSkien OKD 11-12212977
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-195867
Endre LaurantsenSkien OKH 17-C114911
Rune LaurantsenSkien OKH 60-505485
Espen RaastadSkien OKH 50-211809
Rita RaastadSkien OKD 17-C502129
Vidar RugsetSkien OKH 17-C506943
Jorunn Brun SagaSkien OKD 17-C207864
Tom SagaSkien OKH 60-207744
Ingrid StrandeSkien OKD 60-195812

Annonser

IOF Eventor