Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 4 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 126 påmeldte deltakere.

Egersund OK (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKH 15-16223935
Bjørn Tore AaseEgersund OKH 60-191293
Helga AaslidEgersund OKD 60-217121
Tormod AaslidEgersund OKH 60-204742
Randi L.H. BirkelandEgersund OKD 17-59224927
Arne BrandsbergEgersund OKB-Åpen204773
Ole Andre BrandsbergEgersund OKH 15-16224732
Trond Sigurd FotlandEgersund OKH17-59225018
Odd GarpestadEgersund OKH 60-191240
Anita Glenne KallhovdEgersund OKD 17-59509149
Jorunn HadlandEgersund OKD 17-59238115
Olav HellandEgersund OKB-Åpen207822
Hilde HetlandEgersund OKD 17-59224784
Jan HetlandEgersund OKH 60-208645
Alexander HorpestadEgersund OKH17-59223933
Monica HorpestadEgersund OKD 17-59224977
Odin HorpestadEgersund OKH 13-14224887
Steinar HorpestadEgersund OKB-Åpen224896
Harald KlippenbergEgersund OKH17-59238113
Emil Fotland KolstøEgersund OKH-Ny224945
Ida KolstøEgersund OKB-Åpen245574
Viljar Fotland KolstøEgersund OKH-Ny245589
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKH 15-16224721
Andreas B LeidlandEgersund OKH-Ny247906
Marius B. LeidlandEgersund OKH-Ny247903
Jane Mydland HellandEgersund OKD 17-59209949
Julie Mydland HellandEgersund OKD 11-12209739
Markus Mydland HellandEgersund OKH-Ny224828
Ruben Mydland HellandEgersund OKH-Ny209394
Arvid MydlandEgersund OKH 60-238112
Kenneth MydlandEgersund OKH17-59216944
Olaug F MydlandEgersund OKD 60-80750
Inger Tone NygårdEgersund OKD 17-59184113
Gunnar PettersonEgersund OKH17-59507842
Synne Skeie PettersonEgersund OKD 13-14224852
Julie PuntervoldEgersund OKD 17-59204767
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14204740
Vilde PuntervoldEgersund OKD-Ny224911
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKD 13-14224277
Kjetil TorgersenEgersund OKH17-59224213
Ingunn VoilåsEgersund OKD 60-184007

Ganddal IL (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal ILB-Åpen213020
Markus Andreas BreivoldGanddal ILH17-59212938
Norah BreivoldGanddal ILD 11-12211689
Bjarne GimreGanddal ILH 60-200598
Per Olav HaarrGanddal ILH17-59206339
Fredrik HovstadGanddal ILH 13-14198081
Pernille HovstadGanddal ILB-Åpen206306
Svein-Erik KvameGanddal ILH17-59502585
Ingrid LamarkGanddal ILD 17-59174736
Trond LamarkGanddal ILH17-59184425
Øyvind LamarkGanddal ILH 15-16195846
Erik LimaGanddal ILH17-59209922
Jan Inge LundeGanddal ILH 60-181514
Thomas Barvik MælandGanddal ILH 15-16211775
Maria Nilsson RøddeGanddal ILB-Åpen213110
Karen OrstadGanddal ILD-Ny206299
Liven OrstadGanddal ILD-Ny234004
Peder OrstadGanddal ILH 11-12212951
Ådne OrstadGanddal ILC-Åpen243566
Inger RothGanddal ILD-Ny213137
Marius RøddeGanddal ILH 11-12211906
Tore RøddeGanddal ILB-Åpen206300
Knut SkjævelandGanddal ILH 60-197988
Kjell SvihusGanddal ILH 60-501674
Anna TaksdalGanddal ILD 13-14508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILD 17-59501775
Andreas Nybak UrdalGanddal ILH 15-16188800
Anna Alexandra WirowskiGanddal ILB-Åpen212041
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILH17-59225547

Nordre Follo Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond Sigvald HetlandNordre Follo OrienteringH17-5979721

Sandnes IL (Rogaland) (38)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)D 15-16502999
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)D 13-14195899
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen38990
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)H17-59507646
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)B-Åpen181704
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)B-Åpen62917
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)D 13-14223561
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)H 15-16223525
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)H 11-12196763
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)H17-59189148
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)H 11-12224844
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)C-Åpen204570
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 11-12204554
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)H 15-16189038
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)H17-59195788
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)H 15-16223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 15-16505816
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)H17-59229435
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)H 13-14505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)H 13-14507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)D 15-16507649
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)D 10195929
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)H17-59507762
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)D 11-12501267
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)H 15-16501266
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)D 17-59184505
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)H 13-14189031
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)H 13-14206522
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)C-Åpen223483
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)C-Åpen206527
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 15-16184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)H17-59224120
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)D 13-14212133
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)H 13-14225065
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)H 15-16211799
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)D 13-14223975
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)H 11-12204850
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)H 15-16201920

Stavanger Orienteringsklubb (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbH17-59169769
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbD 60-245177
Anders Thengs KristensenStavanger OrienteringsklubbH17-59233897
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbD 60-231413
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbH 11-12227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-59207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbD 17-59227050
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbD 60-207804
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbH 60-207888

Ålgård Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Sigve OftedalÅlgård OrienteringH17-59227555
Maren OftedalÅlgård OrienteringD 10212181
Ada C StokkelandÅlgård OrienteringD 11-12507659
Lea StokkelandÅlgård OrienteringD-Ny225533
Noa StokkelandÅlgård OrienteringH-Ny149899
Samuel A StokkelandÅlgård OrienteringH 13-14507660
Sturla StokkelandÅlgård OrienteringH17-59507658
Tea StokkelandÅlgård OrienteringD-Ny225358

Annonser

IOF Eventor