Norwegian Orienteering Federation

Competitors entered to Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene

Event informationShow entries by organisation

Name: Ungdomscup 3 løp /Klubbkamp, Vannbassengene
Organiser: Egersund OK
Date: Tuesday 4 June 2019

The entry list is updated every five minutes.

126 competitors entered in total.

D 60- (6)

NameOrganisationPunching card number
Helga AaslidEgersund OK217121
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Olaug F MydlandEgersund OK80750
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

D 17-59 (13)

NameOrganisationPunching card number
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

H 60- (10)

NameOrganisationPunching card number
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Tormod AaslidEgersund OK204742
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888
Odd GarpestadEgersund OK191240
Bjarne GimreGanddal IL200598
Jan HetlandEgersund OK208645
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Arvid MydlandEgersund OK238112
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Kjell SvihusGanddal IL501674

H17-59 (23)

NameOrganisationPunching card number
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Trond Sigvald HetlandNordre Follo Orientering79721
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Trond LamarkGanddal IL184425
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

D-Ny (6)

NameOrganisationPunching card number
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Inger RothGanddal IL213137
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

H-Ny (7)

NameOrganisationPunching card number
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Viljar Fotland KolstøEgersund OK245589
Andreas B LeidlandEgersund OK247906
Marius B. LeidlandEgersund OK247903
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK209394
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899

B-Åpen (12)

NameOrganisationPunching card number
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Olav HellandEgersund OK207822
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Pernille HovstadGanddal IL206306
Ida KolstøEgersund OK245574
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tore RøddeGanddal IL206300
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

C-Åpen (4)

NameOrganisationPunching card number
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Ådne OrstadGanddal IL243566
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527

D 15-16 (2)

NameOrganisationPunching card number
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649

H 15-16 (14)

NameOrganisationPunching card number
Edvin AakreEgersund OK223935
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK224721
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

D 13-14 (8)

NameOrganisationPunching card number
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

H 11-12 (7)

NameOrganisationPunching card number
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)196763
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 13-14 (8)

NameOrganisationPunching card number
Odin HorpestadEgersund OK224887
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

D 11-12 (4)

NameOrganisationPunching card number
Norah BreivoldGanddal IL211689
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 10 (2)

NameOrganisationPunching card number
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929

Advertisements

IOF Eventor