Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbranking 2 Fotland/Tengs

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Klubbranking 2 Fotland/Tengs
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 27 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 41 påmeldte deltakere.

Egersund OK (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OKHerrer - lang løype223935
Bjørn Tore AaseEgersund OKHerrer - mellomlang løype191293
Helga AaslidEgersund OKDamer kort 217121
Tormod AaslidEgersund OKHerrer - mellomlang løype204742
Arne BrandsbergEgersund OKHerrer kort 204773
Ole Andre BrandsbergEgersund OKH 15-16 Mellom224732
Trond Sigurd FotlandEgersund OKHerrer - lang løype225018
Geir FrøytlogEgersund OKHerrer - lang løype507663
Anita Glenne KallhovdEgersund OKDamer - mellomlang løype509149
Olav HellandEgersund OKHerrer - mellomlang løype207822
Hilde HetlandEgersund OKDamer - mellomlang løype224784
Alexander HorpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype223933
Monica HorpestadEgersund OKDamer - mellomlang løype224977
Odin HorpestadEgersund OKH 13-14 Kort224887
Sondre HorpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype
Steinar HorpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype224896
Harald KlippenbergEgersund OKHerrer - lang løype238113
Emil Fotland KolstøEgersund OKNybegynnerløype224945
Ida KolstøEgersund OKDamer kort 245574
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OKH 15-16 Mellom224721
Jane Mydland HellandEgersund OKDamer - lang løype209949
Julie Mydland HellandEgersund OKD 10-12 Kort lett209739
Markus Mydland HellandEgersund OKNybegynnerløype224828
Ruben Mydland HellandEgersund OKNybegynnerløype209394
Arvid MydlandEgersund OKHerrer - lang løype238112
Kenneth MydlandEgersund OKHerrer - lang løype216944
Olaug F MydlandEgersund OKDamer - mellomlang løype80750
Inger Tone NygårdEgersund OKDamer - mellomlang løype184113
Inger Skretting OpstadEgersund OKDamer kort 217118
Gunnar PettersonEgersund OKHerrer - lang løype507842
Synne Skeie PettersonEgersund OKD 13-14 Kort224852
Julie PuntervoldEgersund OKDamer kort 204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKC-åpen204741
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14 Kort204740
Vilde PuntervoldEgersund OKD 10-12 Kort lett224911
Ada C StokkelandEgersund OKD 10-12 Kort lett507659
Lea StokkelandEgersund OKNybegynnerløype225533
Samuel A StokkelandEgersund OKH 13-14 Kort507660
Sturla StokkelandEgersund OKHerrer - lang løype507658
Tea StokkelandEgersund OKNybegynnerløype225358
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKD 13-14 Kort224277

Annonser

IOF Eventor