Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbranking 2 Fotland/Tengs

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbranking 2 Fotland/Tengs
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 27 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 41 påmeldte deltakere.

D 10-12 Kort lett (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Ada C StokkelandEgersund OK507659

D 13-14 Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

H 13-14 Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887
Samuel A StokkelandEgersund OK507660

Damer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Olaug F MydlandEgersund OK80750
Inger Tone NygårdEgersund OK184113

Damer - lang løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jane Mydland HellandEgersund OK209949

Herrer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Tore AaseEgersund OK191293
Tormod AaslidEgersund OK204742
Olav HellandEgersund OK207822
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Sondre HorpestadEgersund OK
Steinar HorpestadEgersund OK224896

Herrer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Arvid MydlandEgersund OK238112
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Sturla StokkelandEgersund OK507658

Nybegynnerløype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK209394
Lea StokkelandEgersund OK225533
Tea StokkelandEgersund OK225358

Herrer kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OK204773

Damer kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga AaslidEgersund OK217121
Ida KolstøEgersund OK245574
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Julie PuntervoldEgersund OK204767

H 15-16 Mellom (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK224721

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741

Annonser

IOF Eventor