Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 16 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Egersund OK (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar AalbuEgersund OKHerrer - mellomlang løype238114
Randi L.H. BirkelandEgersund OKDamer kort 224927
Arne BrandsbergEgersund OKHerrer - mellomlang løype204773
Ole Andre BrandsbergEgersund OKH 15-16 Mellom224732
Trond Sigurd FotlandEgersund OKHerrer - lang løype225018
Geir FrøytlogEgersund OKHerrer - lang løype507663
Steinar FrøytlogEgersund OKHerrer - lang løype507662
Odd GarpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype191240
Jorunn HadlandEgersund OKDamer - lang løype238115
Olav HellandEgersund OKHerrer - mellomlang løype207822
Hilde HetlandEgersund OKDamer - mellomlang løype224784
Alexander HorpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype223933
Monica HorpestadEgersund OKDamer - mellomlang løype224977
Odin HorpestadEgersund OKH 13-14 Kort224887
Steinar HorpestadEgersund OKHerrer - mellomlang løype224896
Harald KlippenbergEgersund OKHerrer - lang løype238113
Emil Fotland KolstøEgersund OKNybegynnerløype224945
Ida KolstøEgersund OKDamer kort 245574
Viljar Fotland KolstøEgersund OKH 10-12 Kort lett
Andreas B LeidlandEgersund OKNybegynnerløype
Marius B. LeidlandEgersund OKNybegynnerløype
Jane Mydland HellandEgersund OKDamer - lang løype209949
Ruben Mydland HellandEgersund OKNybegynnerløype209394
Arvid MydlandEgersund OKHerrer - lang løype238112
Kenneth MydlandEgersund OKHerrer - lang løype216944
Olaug F MydlandEgersund OKDamer - mellomlang løype80750
Inger Tone NygårdEgersund OKDamer - mellomlang løype184113
Arild OpstadEgersund OKNybegynnerløype80751
Inger Skretting OpstadEgersund OKDamer - mellomlang løype217118
Gunnar PettersonEgersund OKHerrer - lang løype507842
Synne Skeie PettersonEgersund OKD 13-14 Kort224852
Julie PuntervoldEgersund OKDamer - mellomlang løype204767
Nils Tore PuntervoldEgersund OKHerrer - lang løype204741
Thea Beate PuntervoldEgersund OKD 13-14 Kort204740
Vilde PuntervoldEgersund OKD 10-12 Kort lett224911
Ada C StokkelandEgersund OKD 10-12 Kort lett507659
Lea StokkelandEgersund OKNybegynnerløype225533
Samuel A StokkelandEgersund OKH 13-14 Kort507660
Sturla StokkelandEgersund OKHerrer - lang løype507658
Tea StokkelandEgersund OKNybegynnerløype225358
Karine Aarstad TorgersenEgersund OKD 13-14 Kort224277
Kjetil TorgersenEgersund OKHerrer - lang løype224213

Annonser

IOF Eventor