Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Verdens Orienterings Dag (WOD) - Klubbranking 1 Lagård
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 16 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 42 påmeldte deltakere.

D 10-12 Kort lett (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Ada C StokkelandEgersund OK507659

D 13-14 Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

H 10-12 Kort lett (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viljar Fotland KolstøEgersund OK

H 13-14 Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887
Samuel A StokkelandEgersund OK507660

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Olaug F MydlandEgersund OK80750
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Julie PuntervoldEgersund OK204767

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Jane M HellandEgersund OK209949

Herrer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AalbuEgersund OK238114
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Odd GarpestadEgersund OK191240
Olav HellandEgersund OK207822
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Steinar HorpestadEgersund OK224896

Herrer - lang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Steinar FrøytlogEgersund OK507662
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Arvid MydlandEgersund OK238112
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Sturla StokkelandEgersund OK507658
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

Nybegynnerløype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Andreas B LeidlandEgersund OK
Marius B. LeidlandEgersund OK
Ruben M. HellandEgersund OK209394
Arild OpstadEgersund OK80751
Lea StokkelandEgersund OK225533
Tea StokkelandEgersund OK225358

Damer kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Ida KolstøEgersund OK245574

H 15-16 Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732

Annonser

IOF Eventor