Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 6 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 124 påmeldte deltakere.

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Anton Bostad HerailNidarøst OK213673
Amund DenstadNidarøst OK203652
Åsne DenstadNidarøst OK207768
Paul KampferNidarøst OK203643
Valentin KampferNidarøst OK203651
Clara LeroyerFreidig233998
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Adam Manstad-HulaasNidarøst OK203647
Aron Manstad-HulaasNidarøst OK203642
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK233772
Mirja MohusWing OK202357
Sindre MohusWing OK228085
Inga MoxnessByåsen IL247306
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509
Emil Alstad SvestadOL Trollelg214400
Hans Henrik Vesteraas ThaulowNidarøst OK203646
Johan Alert Vesteraas ThaulowNidarøst OK203649
Tobias Vesteraas ThaulowNidarøst OK203651
Sigurd UtneWing OK192917

D 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Olise HammerFreidig228532
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig203578
Ingeborg KolstadWing OK508983
Anna Emilie LonaWing OK223821
Sunniva Preisig MotrøMelhus IL234317
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Denstad EilertsenWing OK248206
Ingrid Elvestad GabrielsenByåsen IL
Siri JutfeltNidarøst OK207665
Inga Saur ThorinWing OK248237
Mari UlebergWing OK247239

D 13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826

D 13-16N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HafsmoByåsen IL212430
Johanna Thørring KrogstadByåsen IL

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig505186
Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig224737
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Tale Tannvik SkeiFreidig221189
Solveig SæternesByåsen IL189054
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

H 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Emil Braa HolmOL Trollelg234260
Martin MelhuusWing OK223632
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Johannes StordalByåsen IL225321
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560

H 11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
William KottumOL Trollelg209354
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Vegard SundalByåsen IL247309

H 13-14 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Ivar FlatvadByåsen IL238257
Tristan HalvorsenFreidig504441
Hallvard HellevikFreidig180307
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502488
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765

H 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211272
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering211304
Sindre TrønsdalByåsen IL247421

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk Ulsaker HøveByåsen IL233994

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK203540
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Nikolai RenolenWing OK504504
Håkon SæternesByåsen IL502484

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK233681

H -10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Bruchmüller SundtByåsen IL225181
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL247307
Olav MoxnessByåsen IL247318
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Sondre StensethByåsen IL228548
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Sindre Uthus GuldsethByåsen IL233867
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

Annonser

IOF Eventor