Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nammo-cupen 4

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nammo-cupen 4
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Ringsaker OK
Dato: onsdag 19 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 57 påmeldte deltakere.

N-Åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering234475
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering211700
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL242311
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL242321
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL224719

C-Åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering234060
Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering212774
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL224706
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Sjur Fonstad SolheimGjø-Vard OL242415

B-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK217338

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138
Marie BergerLillehammer OK217679
Mina Bleken RudVang OL213580
Therese HolmenSnertingdal IF Orientering212752
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL221401
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenVang OL190259
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Marie KravdalGjø-Vard OL201972

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henriette BergLøten o-lag213154
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Astrid RognstadHadeland OL180263
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agnethe HasliBækkelagets SK501170
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Berthe TesloHadeland OL502452

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BorgedalRingsaker OK245756
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Aksel KrogstieRingsaker OK234091
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Nikolai TesloHadeland OL204702

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even LienGjø-Vard OL217882

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Even LindaasVang OL202094

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor