Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-landsleir Tynset

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-landsleir Tynset
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: fredag 2 august 2019 - onsdag 7 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Akershus og Oslo (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eilert AamodtAkershus og OsloHL/OLL fredag-onsdag leder222524
Arild AndersenAkershus og OsloHL fredag-søndag leder229706
Kristin Nergaard BergAkershus og OsloHL/OLL fredag-onsdag leder500239
Steinar EastwoodAkershus og OsloHL/OLL fredag-onsdag leder191287
Kjetil EspedalAkershus og OsloHL fredag-søndag leder501369
Jappe HjelsethAkershus og OsloHL/OLL fredag-onsdag leder91082
Fredrik HøyerAkershus og OsloHL/OLL fredag-onsdag leder205548
Marit InngjerdingenAkershus og OsloHL fredag-søndag leder172350
Conny LarssonAkershus og OsloHL fredag-søndag leder
Vegard LøvliAkershus og OsloHL/OLL fredag-onsdag leder201650
Elisabeth MeyerAkershus og OsloOLL søndag-onsdag leder
Ingrid SkaarerAkershus og OsloOLL søndag-onsdag leder205516
Ellen Aure SkogedalAkershus og OsloHL fredag-søndag leder181955

Asker Skiklubb (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristian Fredriksen AasAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver222221
Elias AndenæsAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver223678
Mikael BirkelundAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver507449
Karin Halsaa DolvenAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver212264
Tarje EspelinAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver500262
Emil Ruud FossheimAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver502890
Ragnhild Øfsthus GravirAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver207497
Nora Christine HansenAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver213005
Martin Johannessen LinneboAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver504032
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver508900
Sara MartiniAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver508560
Jonas MyhrAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver502417
Vilmer NybergAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver225016
Mathias NyhaugAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver505200
Jakob RastadAsker SkiklubbHL fredag-søndag utøver207424
Maren Aure SkogedalAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver207603
Simen Aure SkogedalAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver502143
Martha WisløffAsker SkiklubbHL/OLL fredag-onsdag utøver207601

Fet OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie BerntzenFet OLHL/OLL fredag-onsdag utøver225581
Ragnhild Mathea HelmersenFet OLHL/OLL fredag-onsdag utøver201888
Harald MansaasFet OLHL/OLL fredag-onsdag utøver225522

Fossum IF (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Børge Nilsen BergFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver71838
Mari BrendeFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver505202
Johanne Rognerud BøeFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver178311
Kathinka Zahl HagenFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver504706
Signe HoloFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver193896
Tuva HøyerFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver225161
Helene Bjørkvold JendalFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver221116
Marielle MichelsenFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver500151
Hedvig Nyberg-HansenFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver225566
Philip Lehmann RomørenFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver211812
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver503394
Gustav Andresen SkotteFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver191344
Eirik Vie StrislandFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver191201
Sindre Vie StrislandFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver191343
Birk Felland SætnanFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver213433
Elise ThorsengFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver213111
Gunde TumelionisFossum IFHL/OLL fredag-onsdag utøver228473

Heming Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ella BerstadHeming OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver237773
Anders Næss-UlsethHeming OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver503659
Hannah Syrdal ØenHeming OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver213167
Anne ØstvoldHeming OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver197921
Einar ØstvoldHeming OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver197959

IL Koll (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Christian Fredrik BorgIL KollHL/OLL fredag-onsdag utøver208999
Martin Christoffer BorgIL KollHL/OLL fredag-onsdag utøver212637
Jonas HickenIL KollHL/OLL fredag-onsdag utøver247817
Tobias Tronbøl LiumIL KollHL/OLL fredag-onsdag utøver225083
Pauline MyklebustIL KollHL/OLL fredag-onsdag utøver223486
Johannes Salvesen-LundeIL KollHL/OLL fredag-onsdag utøver213219

Kolbotn og Skimt OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLHL/OLL fredag-onsdag utøver509575
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLHL/OLL fredag-onsdag utøver509466
Emilie RehnKolbotn og Skimt OLHL/OLL fredag-onsdag utøver211703
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLHL/OLL fredag-onsdag utøver212810

Lillomarka OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver186113
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver224431
Håkon BogasonLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver201440
Eskil BrændenLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver186273
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver186276
Torbjørn LundebyLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver187095
Jonathan WoodhouseLillomarka OLHL/OLL fredag-onsdag utøver186263

Nittedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen Gløgård StensrudNittedal OLHL fredag-søndag utøver500506
Christian GløgårdNittedal OLHL fredag-søndag leder500396

Nydalens SK (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver210600
Jonas AarsethNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver228404
Mari AarsethNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver502770
Kasper Bakken UlsethNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver507063
Rolf Andreas BergNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver192670
Gaute BerganNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver502486
Tiril Ebon EspedalNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver202993
Elise Wærp HaugeNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver194109
Maja Mo HjelsethNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver224289
Teodor Mo HjelsethNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver502697
Anders Håvard LarsenNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver186126
Kristian Norum MeløysundNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver192914
Marie SaugestadNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver501013
Marie ScheeleNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver213757
Frida SolsrudNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver187089
Elias StubberudNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver204746
Pia Young VikNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver502698
Inga Skaarer WiklundNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKHL/OLL fredag-onsdag utøver179877

Oppsal Orientering (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver200471
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver217720
Ane HustvedtOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver212682
Ingrid Johansen-BarliOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver224404
Eskil KolshusOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver217701
Ingrid LuråsOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver223657
Ingeborg Roll MoslandOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver212069
Ask OlaussenOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver231284
Anselm ReichenbachOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver186907
Henning ReichenbachOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver504810
Sigurd RødnesOppsal OrienteringHL fredag-søndag utøver506918
Sofie Solheim UndebergetOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver209719
Katrine Bjordal VegganOppsal OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver203807

Raumar Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alvin Andersen MariboRaumar OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver217702
Håvard EikRaumar OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver225034
Kevin RommetvedtRaumar OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver212663
Gjermund Taje SkeieRaumar OrienteringHL/OLL fredag-onsdag utøver225512
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar OrienteringHL fredag-søndag leder501149

Tyrving IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving ILHL/OLL fredag-onsdag utøver211509
Eileen BjanesTyrving ILHL/OLL fredag-onsdag utøver508807
Vida Helland-HansenTyrving ILHL/OLL fredag-onsdag utøver217061
Linnea HolstTyrving ILHL/OLL fredag-onsdag utøver192323
Kajsa Meyer LarssonTyrving ILHL/OLL fredag-onsdag utøver211364
Kristine SolbakkenTyrving ILHL/OLL fredag-onsdag utøver505502

Østmarka OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gina BrevikØstmarka OKHL/OLL fredag-onsdag utøver224113
Jakob GilljamØstmarka OKHL/OLL fredag-onsdag utøver224108
Hans Olav HygenØstmarka OKHL fredag-søndag leder186840
Sigrid NermoenØstmarka OKHL/OLL fredag-onsdag utøver212419
Andreas SandernesØstmarka OKHL/OLL fredag-onsdag utøver212449
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKHL/OLL fredag-onsdag utøver187192

Annonser

IOF Eventor