Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til O-landsleir Tynset

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: O-landsleir Tynset
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: fredag 2 august 2019 - onsdag 7 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 408 påmeldte deltakere.

HL/OLL fredag-onsdag utøver (325)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering200471
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Jonas AarsethNydalens SK228404
Mari AarsethNydalens SK502770
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb222221
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Sunniva Alm-KristiansenVang OL234304
Magnus AlstadFrol IL208684
Elias AndenæsAsker Skiklubb223678
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Marita AskeFreidig233868
Erlend AuneByåsen IL200441
Jørgen AuneByåsen IL229714
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Amanda AxelsonEiker OL213690
Mathias AxelsonEiker OL212792
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK212955
Mathea Baglo BjørkengVerdal OK213119
Kasper Bakken UlsethNydalens SK507063
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Sondre BataldenFana IL206399
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Henriette BergLøten o-lag213154
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Arne BerganKongsberg OL502336
Gaute BerganNydalens SK502486
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Julie BerntzenFet OL225581
Ella BerstadHeming Orientering237773
Eileen BjanesTyrving IL508807
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Thomas BlomkvistFredrikstad SK500601
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Tina BoothKristiansand OK213740
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Mari BrendeFossum IF505202
Julie BrenåsVarteig OL222607
Gina BrevikØstmarka OK224113
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Peder BryggenHalden SK202091
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Stella S. DahleFana IL233713
Andreas DaleBergens TF201918
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Julie DrønnesundEmblem IL212435
Emma DåsnesVang OL213609
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Johan EgerKongsberg OL500586
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Mari EidsmoFreidig505186
Elias EidsvågGanddal IL233980
Håvard EikRaumar Orientering225034
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Brage EikåsSandefjord OK182096
Vetle Grønvik EkraFreidig508241
Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL153596
Emma EngehultNotodden OL213060
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Jonathan EylertsenHalden SK203416
Josefin EylertsenHalden SK190572
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL186276
Eirik FrostAlta OL506761
Anne FrøislandVang OL213777
Jakob GilljamØstmarka OK224108
Kidus Abiy GirmaIL Koll
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Klara GraversenIL BUL-Tromsø503512
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Emil GrønliFreidig211762
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Magne GuttvikWing OK213289
Christoffer GzylOK Moss217770
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø509544
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Tristan HalvorsenFreidig504441
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Peder HaugaardIndre Østfold OK203671
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Aurora HaugenVerdal OK213733
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Sverre HellevikFreidig224471
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Maren HenriksenVang OL190259
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Jonas HickenIL Koll247817
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Anja HoleFørde IL225359
Signe HoloFossum IF193896
Linnea HolstTyrving IL192323
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Helene Alsos HöglinHarstad OL211912
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Ida HøsøienTynset IF191217
Tuva HøyerFossum IF225161
Aleksander Tanem IversenVerdal OK505595
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832
Selma Tørudbakken JendalFossum IF221116
Vegard JermstadSteinkjer OK248559
Oskar JohannessenBjerkvik IF506589
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Eline Horten JordetVingelen IL203270
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Martin KaiserSturla, IF222549
Tiril KihleKonnerud IL212654
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Lukas KlausenSturla, IF213015
Anders KlavenesSandefjord OK239078
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Eskil KolshusOppsal Orientering217701
Ane Malene KolstadFreidig180130
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Niklas KristensenHarstad OL213295
Marie KvarmeSturla, IF507448
Sondre LadimOK Moss503554
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Erlend LangeggenKongsberg OL211331
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Lars LienGjø-Vard OL508130
Gaute LindaasElverum OK500901
Mats LindaasElverum OK209963
Marie Lium FougnerElverum OK243939
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Petter Andreas LonaWing OK212595
Johanna Sofie LongfjeldModum OL202818
Iver Gjedrem LundVerdal OK227791
Olav Gjedrem LundVerdal OK500564
Kristin LundanesEmblem IL212200
Torbjørn LundebyLillomarka OL187095
Ingrid LuråsOppsal Orientering223657
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Brage Bell LysakerFana IL211903
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK217671
Harald MansaasFet OL225522
Trude MarkhusVerdal OK507753
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Olav MelheimSturla, IF197793
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK212273
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Kristian Norum MeløysundNydalens SK192914
Marielle MichelsenFossum IF500151
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
June MunkebyFrol IL213659
Linnea MunkebyFrol IL195841
Jonas MyhrAsker Skiklubb502417
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK212436
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Pauline MyklebustIL Koll223486
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Vemund MølnvikFreidig213305
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL509575
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL509466
Solveig Louise NissenFreidig211745
Anna Aurora NolteFreidig224051
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL180942
Hedvig Nyberg-HansenFossum IF225566
August Hopstad NykvistWing OK223811
Helene NysæterBergens TF191281
Anders Næss-UlsethHeming Orientering503659
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Gjermund OsdalHarstad OL211910
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Vegard RanestadHamar OK507971
Emilie RehnKolbotn og Skimt OL211703
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810
Anselm ReichenbachOppsal Orientering186907
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Serine Skogeng ReitenEmblem IL212161
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Astrid RognstadHadeland OL180263
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Johannes Salvesen-LundeIL Koll213219
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Synne SandvenNotodden OL505752
Sigurd Saxe SandvikHalden SK213361
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Eline SchjervenLardal OL192960
Guro SchjølbergTynset IF166982
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering225512
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Gustav Andresen SkotteFossum IF191344
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Tuva SnøfuglVerdal OK
Kristine SolbakkenTyrving IL505502
Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering153614
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK187089
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL212668
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Ådne Krogstad StendahlFrol IL207673
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ådne StordalByåsen IL225177
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Henning StrandIL BUL-Tromsø506834
Eirik Vie StrislandFossum IF191201
Sindre Vie StrislandFossum IF191343
Lise StrømSandefjord OK207893
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Lars-Børge StrømsvikMeløy OK203315
Elias StubberudNydalens SK500557
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Sindre Grøv SvensenLillehammer OK181785
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852
Ludvik SætherFredrikstad SK212630
Birk Felland SætnanFossum IF213433
Brage TakleKristiansand OK198046
Anna TaksdalGanddal IL508199
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Elise ThorsengFossum IF213111
Iver Dalsaune ThunFreidig247417
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Gunde TumelionisFossum IF228473
Hannah TyvoldByåsen IL117723
Sindre UlsakerHemsedal IL228377
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Hans UrsetIL BUL-Tromsø501098
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Andrea sæther VerdeniusVingelen IL189067
Pia Young VikNydalens SK502698
Kristine Bog VikaneFana IL213410
Aksel VikenByåsen IL506765
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826
Maria Strømdal WikFreidig213142
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK179877
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921
Einar ØstvoldHeming Orientering197959
Mari ØverbyKongsberg OL217555
Embla ØvretveitFredrikstad SK507763
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

HL fredag-søndag utøver (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Elida FuglemEmblem IL247303
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering204588
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Eline Lium FougnerElverum OK243944
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Jakob RastadAsker Skiklubb207424
Sigurd RødnesOppsal Orientering506918
Benjamin August VikenTverlandet IL224141

OLL søndag-onsdag utøver (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454

HL/OLL fredag-onsdag leder (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eilert AamodtAkershus og Oslo222524
Trine AlsosHarstad OL68457
Per Olav AndersenVang OL71067
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Torgeir AuneByåsen IL502351
Kristin Nergaard BergAkershus og Oslo500239
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Lars BerglundRingerike OL504705
Tore BjørnerødOK Moss195675
Dag BrenåsVarteig OL504028
Astrid BrevikStokke IL211374
Steinar EastwoodAkershus og Oslo191287
Audun FingarsenElverum OK216838
Thomas FrostAlta OL501142
Knut GjoneSandefjord OK223921
Kristin HaugskottOL Trollelg216726
Jappe HjelsethAkershus og Oslo91082
Fredrik HøyerAkershus og Oslo205548
Helge JørgensenHaugesund IL Orientering192235
Pål KittilsenFreidig206040
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Marit Sylte LundanesEmblem IL78501
Vegard LøvliAkershus og Oslo201650
Valborg MadslienLillehammer OK182160
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rannveig NordhagenHordaland237735
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ingvild OsdalHarstad OL225198
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Lise RollHordaland69206
John RundeKristiansand OK504087
Kristin SandvenNotodden OL211944
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

HL fredag-søndag leder (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenAkershus og Oslo229706
Pål BackstrømHalden SK182029
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Kjetil EspedalAkershus og Oslo501369
Christian GløgårdNittedal OL500396
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Marit InngjerdingenAkershus og Oslo172350
André JægtvikKonnerud IL500282
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF192581
Conny LarssonAkershus og Oslo
Eivind LonaWing OK211262
Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK204585
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Tore SandvikHalden SK505270
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Ellen Aure SkogedalAkershus og Oslo181955
Ingrid TanemVerdal OK212074
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

OLL søndag-onsdag leder (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mette BjerveMo OK507304
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Marianne EylertsenHalden SK
Elisabeth MeyerAkershus og Oslo
Terje W. PettersenKonnerud IL508912
Ingrid SkaarerAkershus og Oslo205516
Monica SnøfuglVerdal OK
Kari Tønset GuttvikWing OK223818
Randi UlsethFrol IL

Annonser

IOF Eventor