Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Ganddal IL - Kalbergskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 30 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

H17 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Jonas Bolstad ScheieFrøyland IL220752
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Erik LimaGanddal IL209922
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Ådne OrstadGanddal IL243566
Tobias RøddeGanddal IL197866
Fredrik SandalGanddal IL501381
Morten Bjerga SundliGanddal IL197732
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Lars Terje VaalandGanddal IL225423
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Toril DahleGanddal IL225525
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Berit-Kristine LimaGanddal IL206375
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Trine SelvikvågFrøyland IL215170
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

D13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna TaksdalGanddal IL508199

H15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

D15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde OhrGanddal IL213113

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor BrekkenGanddal IL197768
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL509448
Henning SundbyGanddal IL225587
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

H60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250231

D60 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brit SvihusGanddal IL39048

H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell SvihusGanddal IL501674

H-trim (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove MæstadKlubbløs233789
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Tore RøddeGanddal IL206300

D-trim (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Kjersti OhrGanddal IL64713
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701

D10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Norah BreivoldGanddal IL211689
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004

H10-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Aareskjold FurenesGanddal IL
Peder OrstadGanddal IL212951
Marius RøddeGanddal IL211906

D/H-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079
Inger RothGanddal IL213137
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615

Annonser

IOF Eventor