Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbløp 3 - Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbløp 3 - Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: mandag 26 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Damer - mellom løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Kristin BreivoldGanddal IL213020
Norah BreivoldGanddal IL211689
Toril DahleGanddal IL225525
Pernille HovstadGanddal IL206306
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL213113
Kristin Furre OweGanddal IL234124
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Nora SvendsenGanddal IL211917
Miriam VaalandGanddal IL234035
Anna Alexandra WirowskiGanddal IL212041

Damer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

Herrer - mellom løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Bjarne GimreGanddal IL250215
Fredrik HovstadGanddal IL198081
Per Ivar HovstadEquinor BIL200482
Geir HusdalTIF Viking226952
Arve LundeGanddal IL225356
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Peder OrstadGanddal IL212951
Ådne OrstadGanddal IL243566
Marius RøddeGanddal IL211906
Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb165590
Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL212758
Kjell SvihusGanddal IL501674
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Aksel VoldsundGanddal IL225432

Herrer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Elias EidsvågGanddal IL233980
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Paul Terje HaarrGanddal IL206899
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Trond LamarkGanddal IL509448
Erik LimaGanddal IL209922
Eiliv Bjarne LønningenOtra IL204833
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Tore RøddeGanddal IL206300
Henning SundbyGanddal IL225587
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL225494
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462

Nybegynnerløype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pernille BreivoldGanddal IL213049
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079
Hanna JespersenKlubbløs
Erle Nermoen NilssenGanddal IL197860
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Inger RothGanddal IL213137
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Lars Terje VaalandGanddal IL225423
Ida VoldsundGanddal IL248154
Marie VoldsundGanddal IL248267

Annonser

IOF Eventor