Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #10

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #10
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 6 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

C-Åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Eskil HobølOppsal Orientering250265
Monica JørgensenHadeland OL

A-Kort (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Nils BøhnNordre Follo Orientering97673
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Elena GrandLillomarka OL187012
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Svein Frimann KvalheimÅrstad IL245170
Ivar MestadRøyken OL506932
Ólavur MortensenOslostudentenes IK
Maiken SandbergNydalens SK191080
Vera Telje SjølieNordre Follo Orientering79123
Kristian StenrudIndre Østfold OK247535
Laila StenrudIndre Østfold OK246918
Veronica Elena SvindsethNordre Follo Orientering224230
Anne SørumIndre Østfold OK500607

A-Mellom (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Morten DueMåren OK400286
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Tiril Ebon EspedalNydalens SK202993
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Roy GjerdingOK Moss504397
Martin GranlyLillomarka OL181270
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670
John JacobsenKlubbløs157165
Olav JohannessenNordre Follo Orientering89632
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm222606
Harald LundhaugOK Moss201916
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bård NatvigNittedal OL217340
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL509331
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Lars-Evan PetterssonNordre Follo Orientering96531
Per SandbergNydalens SK181026
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering212721
Paul WadeFossum IF243848
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801
John YtternesNordre Follo Orientering221152

A-Lang (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Alfred BjørnerødOK Moss504585
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Tobias EspedalNydalens SK501469
Ståle HeitmannFossum IF500614
Knut Edvard HellandØstmarka OK510694
Halvor HobølOppsal Orientering504477
Peter KlavenessMåren OK501154
Hallvard KorenOK Moss504468
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Jon LahlumIL GeoForm500337
Thor MellaOppsal Orientering187259
Sindre OhmBøler IF506786
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

Annonser

IOF Eventor