Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #7
Arrangørorganisasjon: Nordre Follo Orientering
Dato: lørdag 10 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 55 påmeldte deltakere.

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering211707
Kristian StenrudIndre Østfold OK247535
Laila StenrudIndre Østfold OK246918
Reidar StenrudKlubbløs510404

A-Kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Merete BuggeKlubbløs
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Svein Frimann KvalheimKlubbløs245170
Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering204594
Aase LøvlandNordre Follo Orientering201980
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering204607
Vera Telje SjølieNordre Follo Orientering79123
Clas SvantesonNordre Follo Orientering222543

A-Mellom (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AndresenNordre Follo Orientering193943
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Berit DanielsenTyrving IL220726
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Roy GjerdingOK Moss504397
Rolf HagmanNordre Follo Orientering236756
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm193685
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Don SkantzeTyrving IL245626
Kjersti SkantzeTyrving IL245627
Tove StrandMåren OK400534
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215
Kjell WintherOppsal Orientering220984

A-Lang (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Georg A. BuggeKlubbløs501208
Anne DanielsenNydalens SK207677
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering500051
Line HagmanBækkelagets SK188065
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering179805
Ståle HeitmannFossum IF500614
Knut Edvard HellandØstmarka OK183665
Peter KlavenessMåren OK501154
Jon LahlumIL GeoForm500337
Ove MartinsenHauketo IF199744
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Bjørn SolhjemSørkedalens IF203008
Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering80968
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Frode VigemyrNordre Follo Orientering221151
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

Annonser

IOF Eventor