Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #6
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 3 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Richard EriksenAsker SkiklubbA-Lang209846
Simen Dalen EriksenAsker SkiklubbC-Åpen239477

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Line HagmanBækkelagets SKA-Lang188065

Fossum IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ståle HeitmannFossum IFA-Lang500614
Knut Anders LøkenFossum IFA-Mellom
Terje NæssFossum IFA-Mellom204539

Haugerud IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFA-Kort502814
Unni DrageHaugerud IFA-Kort502419
Øystein MadsenHaugerud IFA-Kort508982

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFA-Lang199744

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon C. FougnerHeming OrienteringA-Kort501326
Knut G KarlsenHeming OrienteringA-Mellom221243

IL GeoForm (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormA-Kort506796
Sharon BroadwellIL GeoFormA-Lang504446
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormA-Mellom193685
Jon LahlumIL GeoFormA-Lang500337

IL Koll (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karen OmlandIL KollA-Kort
Erik PaulsrudIL KollA-Lang219189
Herman Øen PaulsrudIL KollC-Åpen

Indre Østfold OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OKA-Lang411313
Håkon GjerdeIndre Østfold OKA-Lang237996
Sture OttesenIndre Østfold OKA-Lang500917
Kristian StenrudIndre Østfold OKC-Åpen247535
Laila StenrudIndre Østfold OKC-Åpen246918

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein Frimann KvalheimKlubbløsA-Kort245170
Reidar StenrudKlubbløsC-Åpen510404

Kolbotn og Skimt OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLA-Lang204600
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLA-Lang500051
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLA-Mellom192116
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLC-Åpen211707
Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OLA-Kort79123
Clas SvantesonKolbotn og Skimt OLA-Kort79013
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLA-Mellom186215
Frode VigemyrKolbotn og Skimt OLA-Lang221151

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallvard FjærLillomarka OLA-Lang214918

Måren OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OKA-Lang501317
Espen DelpMåren OKA-Mellom504513
Morten KarlsenMåren OKA-Mellom400006
Peter KlavenessMåren OKA-Lang501154
Tove StrandMåren OKA-Mellom400534

Nydalens SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SKA-Lang193877
Per Ole DahlsrudNydalens SKA-Lang506792
Henrik EijsinkNydalens SKA-Lang503558
Christian VogelsangNydalens SKA-Lang509015

OK Moss (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roy GjerdingOK MossA-Mellom504397
Elisabeth Aune JakobsenOK MossC-Åpen212685
Emma Aune JakobsenOK MossC-Åpen198018
Erik Rytter JakobsenOK MossA-Lang208926
Harald WibyeOK MossA-Mellom205396

Oppsal Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar PedersenOppsal OrienteringA-Kort505271
Kjell WintherOppsal OrienteringA-Lang220984

Tyrving IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving ILA-Mellom505395
Markus Knapp KongsbergTyrving ILA-Mellom502359
Morten KongsbergTyrving ILA-Mellom502383

Vestre Akers SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod ØvergaardVestre Akers SKA-Lang204224

Østmarka OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Edvard HellandØstmarka OKA-Lang183665
Rune TeiglandØstmarka OKA-Mellom506944

Ås IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vida KvilhaugsvikÅs ILC-Åpen

Ås-NMBU Orientering (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringA-Mellom222337
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringA-Mellom91575
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringA-Lang179401
Wendy FjellstadÅs-NMBU OrienteringA-Lang79476
Anne NilsenÅs-NMBU OrienteringA-Mellom180125
Gunnar TengeÅs-NMBU OrienteringA-Lang80018
Ingrid M. TengeÅs-NMBU OrienteringC-Åpen

Annonser

IOF Eventor