Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Morgenfrisk i Follo #5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #5
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: lørdag 29 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 39 påmeldte deltakere.

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål Woldstad HanssenEiker OLA-Mellom507670

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ståle HeitmannFossum IFA-Lang500614

Haugerud IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IFA-Kort502814
Unni DrageHaugerud IFA-Kort502419
Øystein MadsenHaugerud IFA-Kort508982

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFA-Lang199744

Heming Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn EgnerHeming OrienteringA-Kort506949
Jon C. FougnerHeming OrienteringA-Kort501326

IL GeoForm (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormA-Kort506796
Sharon BroadwellIL GeoFormA-Lang504446
Jon LahlumIL GeoFormA-Lang500337

Indre Østfold OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon GjerdeIndre Østfold OKA-Lang237996
Kristian StenrudIndre Østfold OKC-Åpen247535
Laila StenrudIndre Østfold OKC-Åpen246918

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John JacobsenKlubbløsC-Åpen157165
Trine SognKlubbløsC-Åpen

Kolbotn og Skimt OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OLA-Kort204607
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OLA-Lang221032

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLA-Lang222168

Måren OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKA-Mellom400598
Audun BjerknesMåren OKA-Lang501317
Morten KarlsenMåren OKA-Mellom400006
Peter KlavenessMåren OKA-Lang501154

Oppsal Orientering (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun HvenekildeOppsal OrienteringA-Lang223596
Haakon KnudsenOppsal OrienteringC-Åpen71598
Henrik KnudsenOppsal OrienteringC-Åpen130753
Petter NæssOppsal OrienteringA-Kort506677
Espen WigaardOppsal OrienteringA-Lang502092

Tyrving IL (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Åshild FlatebakkenTyrving ILA-Kort220908
Kristoffer JacobsenTyrving ILA-Lang502358
Kristoffer ØhlckersTyrving ILC-Åpen191210
Milda ØhlckersTyrving ILA-Mellom211551
Per ØhlckersTyrving ILA-Mellom199326
Sofia ØhlckersTyrving ILC-Åpen245761

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Knut Edvard HellandØstmarka OKA-Lang183665

Ås-NMBU Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringA-Mellom222337
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringA-Lang505398
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringA-Lang229709
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringA-Lang507655

Annonser

IOF Eventor