Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NØK Sprintcup løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NØK Sprintcup løp 2
Arrangørorganisasjon: Vingelen IL
Dato: onsdag 1 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 59 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads Berg jr.IL Nansen412991
Ragnhild UtstumoVingelen IL241888

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marina HusseiniOs IL212988
Sidona OkbaslassieOs IL245637
Aurora OldertrøenTynset IF72029

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren BrynhildsvollOs IL212779
Furtuna Tekie DangewOs IL241786
Eline Rød FeragenTynset IF205970
Hermela GoitomOs IL211815
Synne Kvittum NytrøenTynset IF224126
Ida Joanne OldertrøenTynset IF206515
Svanhild RyenOs IL212028

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida HøsøienTynset IF191217
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Guro SchjølbergTynset IF166982

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Grøtli SvergjaKvikne IL213330
Eline Horten JordetVingelen IL203270

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg243842

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgit Wikan BergIL Nansen413071
Sissel BolstadTynset IF227620
Elisabeth EspelandTynset IF216748
Anne Mette GrøtliKvikne IL184561
Bente HortenVingelen IL203370
Liv MeliIL Nansen505835
Anne Meli NarjordOs IL229652
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Marit Eggen NyaasTynset IF206907
Britt Vangen SandvoldTynset IF228436
Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK208003
Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF190619
Aagje WesseliusOs IL229687

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Mette NormannTynset IF504589
Kari OsmoenOs IL241886

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Mari HaagensenOs IL505843
Sigrid MeliOs IL165398
Inger Johanne SimensenOs IL62149
Solveig VingelenVingelen IL92146

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund RyenOs IL92096

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon DirfeldtOs IL212872

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian Rød FeragenTynset IF502773

H 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Peder Aukrust OsmoenOs IL229685
Jørgen SchjølbergTynset IF501269

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergIL Nansen413164
Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF205970
Petter GullikstadRøros IL483728
Torger HøsøienTynset IF191248
Leif JordetVingelen IL203271
Leif Arne NytrøenTynset IF204550
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
John SvergjaKvikne IL206284

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge SundbergRøros IL483732

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mads BergIL Nansen165400
Erik HaagensenOs IL217154
Johan Arnt JohansenTynset IF502650
Bjørn Ivar RyenVingelen IL174877
Steinar SimensenOs IL62148
Tore StubbeNord-Østerdal OK71719
Tor ØstvangOs IL229651

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival