Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 1
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 9 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 156 påmeldte deltakere.

N-åpen (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AalmoMalvik IL
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Sofie Laura AndresenMalvik IL224013
Eystein AskeFreidig225496
Anton Bostad HerailNidarøst OK213673
Jenny Lauvstad BrenneByåsen IL234001
Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL233909
Henrik Bruchmüller SundtByåsen IL225181
Trygve BøhleFreidig233975
Amund DenstadNidarøst OK203643
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK233681
Berit Helgemo FuruholtFreidig247793
Eivind Helgemo FuruholtFreidig247441
Imre Leander GangauneWing OK223702
Vilde HaalandWing OK223659
Olise HammerFreidig228532
Valentin KampferNidarøst OK203651
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Clara LeroyerFreidig233998
Odin Bang LukassenWing OK223512
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK233772
Sindre MohusWing OK228085
Filip Leonard NolteFreidig206048
Jens Hallvar NordstrandFreidig160460
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg234486
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK502896
Martin Sæther LevinFreidig225527
Peter Jøsang WithWing OK233833

D -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Åse Hoff BjørklundNidarøst OK233644
Maja Ertshus AndersenFreidig
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Lina SandquistOL Trollelg234481

D11-12 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orientering234190
Mari Lauvstad BrenneByåsen IL233803
Annika Lund EikremFreidig206045
Selma Lund EikremFreidig
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK233611
Guro HaalandWing OK223822
Anna F. HøysæterWing OK213643
Emma ImslandWing OK223827
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig211845
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Saga Melbye-BergWing OK223676
Sunniva Preisig MotrøMelhus IL234317
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Louise Hals StensrudOL Trollelg211706
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Eline Jøsang WithWing OK223819
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig233868
Åsa BullByåsen IL228488
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Maria Strømdal WikFreidig213142
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D13-16 C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamilla BarstadNidarøst OK203647
Karina BarstadNidarøst OK207665
Annelie Roob HerzogNidarøst OK203645
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826

D13-16 N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK203642
Emma Hokstad-SørliByåsen IL
Mia StormoOL Trollelg217698
Hannah TyvoldByåsen IL117723
Leah Korsnes VinjeNidarøst OK224446

D15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Andrine VikenByåsen IL181017
Maren VikenByåsen IL192325

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Erlend GrønliFreidig225465
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Fredrik Hals StensrudOL Trollelg209453
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sivert AalmoMalvik IL224463
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Sivert FolgerøFreidig203579
Emil Braa HolmOL Trollelg234260
Mathias LeroyerFreidig502096
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK242508
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Sven NevinFreidig228533
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Johan OftedalMalvik IL224354
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Ivar FlatvadByåsen IL
Tristan HalvorsenFreidig504441
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502488
Alf Petter LynumFreidig186849
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Eivind NæveIL Leik160496
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Aksel VikenByåsen IL506765
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne GuttvikWing OK213289
Vemund MølnvikFreidig213305

H15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Vegard Mosbakk FjeldstadOL Trollelg209393
Emil GrønliFreidig211762
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias Enebak IversenFreidig228080

H17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Gabriel CallananWing OK203540
Nikolai RenolenWing OK504504
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK506690

D11-12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Denstad EilertsenWing OK202357
Inga Saur ThorinWing OK202525
Mari UlebergWing OK202251

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin NæveIL Leik160487

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival