Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 6
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 17 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Stein H. HagenFossum IF3886918
Einar JensenNydalens SK3777729
Arne KongsnesOppsal Orientering
Tore SannesLillomarka OL3978848
Sjur SæterenLillomarka OL
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285

Damer A-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Trine OldernesLillomarka OL3649068
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897

Herrer B-løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Uno HanslienKlubbløs221317
Per HaugenLillomarka OL
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Oliver RudenHøybråten og Stovner IL4021838
Audun SanderudLillomarka OL
Georg SmedsaasHisøy OK
Erik ThorstensenKlubbløs
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494

Damer B-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Nora JohansenHisøy OK
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Line RudenLillomarka OL4033056
Maria Rørvik HaverLillomarka OL3880689
Annike SelmerLillomarka OL4024808

Herrer C-løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Aasen WrightOppsal Orientering241442
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Jakob MoldestadLillomarka OL
Aksel NesNittedal OL225117
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beate MoldestadLillomarka OL
Ida MoldestadLillomarka OL
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354

Barn Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor