Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 5
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 3 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Arne KongsnesOppsal Orientering
Tore SannesLillomarka OL3978848
Sjur SæterenLillomarka OL
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Dil WetherillWest Anglian Orienteering Club470239
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3822285
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358
Morten ØdegaardKlubbløs
Tormod ØvergaardVestre Akers SK

Damer A-løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Aase MestadLillomarka OL3885928
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884

Herrer B-løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Uno HanslienKlubbløs221317
Per HaugenLillomarka OL
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Aksel NesNittedal OL225117
Knut M. OlsenLillomarka OL3979077
Henrik SivertsgårdKlubbløs
Georg SmedsaasHisøy OK
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494

Damer B-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Nora JohansenHisøy OK
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Gunnhild VikhamarLillomarka OL4032884
Teresia WangensteenLillomarka OL3979598

Herrer C-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Hans Anton EklundLillomarka OL3878204
Stian LillegårdLillomarka OL3885944
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536

Barn Nybegynnere (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henny Holtan SanderudLillomarka OL
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK

Annonser

IOF Eventor