Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 27 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Lillomarka OL (54)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OLHerrer A-løype3885993
Netta Bar-NathanLillomarka OLDamer A-løype3635125
Mats Olav BergLillomarka OLHerrer B-løype3985546
Brage Wergeland BiemLillomarka OLHerrer C-løype186277
Ingrid BlindheimLillomarka OLDamer A-løype3877859
Jorunn BlindheimLillomarka OLDamer A-løype3504479
Terje BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype3884806
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OLDamer B-løype
Elin BrekkeLillomarka OLDamer A-løype3881638
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLHerrer A-løype3708427
Roger BrekkeLillomarka OLHerrer B-løype233968
Guro BrændenLillomarka OLDamer C-løype3885977
Lene ColquhounLillomarka OLDamer B-løype3877917
Oda Marie ColquhounLillomarka OLDamer A-løype3877388
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLHerrer A-løype3827037
Steinar EastwoodLillomarka OLHerrer A-løype3861788
Hallvard FjærLillomarka OLHerrer A-løype3881943
Knut FossgardLillomarka OLHerrer A-løype3881398
Martin GranlyLillomarka OLHerrer A-løype3881091
Frøy GrøndahlLillomarka OLDamer B-løype3885324
Vibeke HøstLillomarka OLDamer B-løype3880739
Stian LillegårdLillomarka OLVoksne Nybegynnere3885944
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLDamer B-løype
Torbjørn LundebyLillomarka OLHerrer B-løype3881117
Johan MattssonLillomarka OLHerrer B-løype3884574
Aase MestadLillomarka OLDamer A-løype3885928
Beate MoldestadLillomarka OLDamer C-løype
Ida MoldestadLillomarka OLDamer C-løype
Jakob MoldestadLillomarka OLHerrer C-løype
Knut M. OlsenLillomarka OLHerrer B-løype3979077
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLDamer B-løype3880556
Line RudenLillomarka OLDamer B-løype4033056
Oliver RudenLillomarka OLHerrer B-løype4021838
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLHerrer C-løype3967536
Audun SanderudLillomarka OLHerrer B-løype
Henny Holtan SanderudLillomarka OLBarn Nybegynnere
Tore SannesLillomarka OLHerrer A-løype3978848
Annike SelmerLillomarka OLDamer B-løype4024808
Elisabeth StrandbergLillomarka OLDamer C-løype3981354
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLDamer A-løype3881075
Sjur SæterenLillomarka OLHerrer A-løype
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLDamer A-løype4003745
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLDamer A-løype3780897
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OLHerrer A-løype3778610
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLDamer A-løype3886884
Lars Audun VoldLillomarka OLHerrer A-løype3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLHerrer A-løype3886017
Dag WangLillomarka OLHerrer A-løype3945292
Bjørn WangensteenLillomarka OLHerrer A-løype3886124
Boye WangensteenLillomarka OLHerrer C-løype3864774
Teresia WangensteenLillomarka OLDamer B-løype3979598
Charlotte WatsonLillomarka OLDamer A-løype3977733
Edward WoodhouseLillomarka OLHerrer B-løype3986494

Annonser

IOF Eventor