Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 27 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL3708427
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Martin GranlyLillomarka OL3881091
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL3668514
Einar JensenNydalens SK3777729
Arne KongsnesOppsal Orientering
Trond KortnerØstmarka OK3625613
Per Morten LefdalKlubbløs194643
Inge LindsethNydalens SK3984366
Tore SannesLillomarka OL3978848
Sjur SæterenLillomarka OL
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL3778610
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Dag WangLillomarka OL3945292
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Morten ØdegaardKlubbløs

Damer A-løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Solveig BerganNydalens SK3604097
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Oda Marie ColquhounLillomarka OL3877388
Marit B. EithunNittedal OL3780756
Aase MestadLillomarka OL3885928
Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL3982154
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Charlotte WatsonLillomarka OL3977733

Herrer B-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm3940756
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Morten KongsbergTyrving IL502383
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Knut M. OlsenLillomarka OL3979077
Oliver RudenLillomarka OL4021838
Audun SanderudLillomarka OL
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494

Damer B-løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Lene FinkenhavnLillomarka OL3877917
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Siv Susanne JystadØstmarka OK
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL3880556
Line RudenLillomarka OL4033056
Annike SelmerLillomarka OL4024808
Teresia WangensteenLillomarka OL3979598

Herrer C-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL202097
Brage Wergeland BiemLillomarka OL186277
Jakob MoldestadLillomarka OL
Aksel NesNittedal OL225117
Øivind RuudKlubbløs3782273
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

Damer C-løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guro BrændenLillomarka OL3885977
Beate MoldestadLillomarka OL
Ida MoldestadLillomarka OL
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354

Voksne Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL3885944

Barn Nybegynnere (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henny Holtan SanderudLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor