Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka 2019 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 6 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IFHerrer A-løype3984358

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKHerrer B-løype3978764

IL GeoForm (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormHerrer B-løype3940756
Sharon BroadwellIL GeoFormDamer B-løype3981636

IL Koll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trude FixdalIL KollDamer A-løype190628
Tobias Tronbøl LiumIL KollHerrer B-løype4041026

Kamp/Vestheim IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFHerrer B-løype3780889
Egil HusethKamp/Vestheim IFHerrer B-løype3780848

Lillomarka OL (44)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Assaf Bar-NathanLillomarka OLHerrer A-løype3886561
Netta Bar-NathanLillomarka OLDamer A-løype3635125
Mathias BenjaminsenLillomarka OLHerrer A-løype3846219
Mats Olav BergLillomarka OLHerrer B-løype3985546
Brage Wergeland BiemLillomarka OLHerrer B-løype186277
Ingrid BlindheimLillomarka OLDamer A-løype3877859
Jorunn BlindheimLillomarka OLDamer A-løype3504479
Terje BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype3884806
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OLDamer C-løype
Elin BrekkeLillomarka OLDamer A-løype3881638
Roger BrekkeLillomarka OLHerrer C-løype233968
Lene ColquhounLillomarka OLDamer A-løype3877917
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLHerrer B-løype3827037
Hans Anton EklundLillomarka OLHerrer B-løype3878204
Hallvard FjærLillomarka OLHerrer A-løype3881943
Elena GrandLillomarka OLDamer A-løype187012
Martin GranlyLillomarka OLHerrer A-løype3881091
Frøy GrøndahlLillomarka OLDamer B-løype3885324
Steinar HansenLillomarka OLHerrer A-løype3886033
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLDamer B-løype3884533
Vibeke HøstLillomarka OLDamer B-løype3880739
Jon Ivar JuvikLillomarka OLHerrer A-løype3878105
Siri LarønningenLillomarka OLDamer C-løype
Nils Ragnar LiholtLillomarka OLHerrer A-løype203802
Stian LillegårdLillomarka OLVoksne Nybegynnere3885944
Johan MattssonLillomarka OLHerrer B-løype3884574
Aase MestadLillomarka OLDamer A-løype3885928
Dorthe Kühl PetersenLillomarka OLDamer B-løype3880556
Anne RusteLillomarka OLDamer A-løype3883709
Merete RørvikLillomarka OLDamer A-løype204205
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLHerrer C-løype3967536
Audun SanderudLillomarka OLHerrer C-løype
Tore SannesLillomarka OLHerrer A-løype3978848
Annike SelmerLillomarka OLDamer B-løype4024808
Elisabeth StrandbergLillomarka OLDamer C-løype3981354
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLDamer A-løype3881075
Harald SørensenLillomarka OLHerrer A-løype3880143
Gunnhild VikhamarLillomarka OLDamer B-løype4032884
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLDamer A-løype3886884
Lars Audun VoldLillomarka OLHerrer A-løype3886546
Charlotte WatsonLillomarka OLDamer A-løype3977733
Edward WoodhouseLillomarka OLHerrer B-løype3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OLHerrer B-løype3822285

Nittedal OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Simen FritznerNittedal OLHerrer A-løype
Simen Gløgård StensrudNittedal OLHerrer B-løype3660255
Nina Elise JørgensenNittedal OLDamer B-løype
Aksel NesNittedal OLHerrer C-løype225117

Siemens (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemensHerrer B-løype189000

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU OrienteringDamer A-løype83273

Annonser

IOF Eventor