Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Natt AOOK - Høydepunktet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Natt AOOK - Høydepunktet
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 24 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 183 påmeldte deltakere.

N-åpen (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar ArnesenOppsal Orientering
Karoline AskjellrudØstmarka OK
Åsne DiesethOppsal Orientering
Erling Melvær EttestølOppsal Orientering
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orientering
Aksel HoltØstmarka OK
Henny Laurin HylbakOppsal Orientering
Selja Laurin HylbakOppsal Orientering
Mathea Meland KongslandØstmarka OK
Vilde Halsvik LillealternOppsal Orientering
Stian LillegårdLillomarka OL3982139
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering4041596
Ane Risstad SundnesOppsal Orientering4057006
Leonie SvensvikØstmarka OK
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Oskar Dante Støen TyribergetOppsal Orientering
Sigurd Bjella UnnebergOppsal Orientering
Herman VeslumOppsal Orientering
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173

D 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Martine Arntsen HaugØstmarka OK
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Signe HoloFossum IF3807005
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering3728458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Marie ScheeleNydalens SK3725330
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ella BerstadHeming Orientering3780467
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Linnea HolstTyrving IL4021150
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3682200
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Alva Marika NiklassonNordre Follo Orientering4040614
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733

D15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK212068

D 17-20 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Mina JørgensenTyrving IL3699832
Emma Meyer LarssonTyrving IL4038287
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3640729
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK3828514

D 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Solveig BlandkjennTyrving IL3604337
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Maren Jansson HaverstadNydalens SK4024055
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097
Tone Bergerud LyeNydalens SK3710910
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering3611837
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147

D21B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Reidunn HallanLillomarka OL
Toril HallanLillomarka OL3896081
Gunnhild LuråsOppsal Orientering3869690
Aase MestadLillomarka OL3885928
Merete RørvikLillomarka OL204205

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Maiken Skirstad MoNydalens SK3793940
Nora SkauenTyrving IL
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vemund O HatlenOppsal Orientering
Kasper Krohn MørlandOppsal Orientering
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933

H 13-14 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Sigurd HobølOppsal Orientering3961463
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK3516572
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Nils Anders NiklassonNordre Follo Orientering4041711
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H 15-16 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK3884111
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Mikael BirkelundAsker Skiklubb3651635
Teodor Mo HjelsethNydalens SK4028940
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Elias StubberudNydalens SK4042529
Birk Felland SætnanFossum IF3947603

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob GilljamØstmarka OK224108

H 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF4041471
Jens Johan BrekkeLillomarka OL3979010
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Eirik Høst FossgardLillomarka OL3782273
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL3859287
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3677408

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF4042347
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Olle BoströmTyrving IL4041273
Alan CherryNydalens SK3860467
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Gaute FriestadNTNUI3608957
Espen JakobsenTyrving IL3971249
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Beat RothNydalens SK4046611
Eirik Svergja RustadBækkelagets SK
Anders TiltnesTyrving IL
Anders VisterNydalens SK4055869
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL3588761

H21B (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun HvenekildeOppsal Orientering4042834
John Harald JohansenOppsal Orientering4040432
Morten KongsbergTyrving IL
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK4040689
Dagfinn AasFet OL180191
Bjørn BendiktsenKonnerud IL
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Stein H. HagenFossum IF3886918
Morten HeirFossum IF4015111
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Øystein HoloFossum IF3781697
Christian JomaasFossum IF3886512
Einar LunøeNydalens SK4042925
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Bengt NiklassonNordre Follo Orientering3981990
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Espen WigaardOppsal Orientering3351764
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm83161

Åpen A-Kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helena AxelssonNydalens SK3652807
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Pål Christian IngierdBækkelagets SK3519097
Asgeir LiumFet OL4041026
Morten MoslandOppsal Orientering3885423
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Fredrik SteiwerLillomarka OL3620606
Ketil ÅstebølOppsal Orientering

Annonser

IOF Eventor