Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Verdens o-dag Næroset

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Verdens o-dag Næroset
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 19 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind WiggenByåsen ILH 17-500061

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin SørensenEiker OLH 17-182115

Gjø-Vard OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLD 17-224964
Erik SlettumGjø-Vard OLH 50-506783

Hadeland OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind HagenHadeland OLH 80-200639
Anne Marie TimenesHadeland OLTrim Kort A200632

Hamar OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trond FeiringHamar OKH 70-202135
Terje GudbrandsenHamar OKH 50-206429
Terje MalmHamar OKH 70-206901
Erik OskalHamar OKN-åpen501062
Lene OskalHamar OKD 17-B201387
Simen OskalHamar OKH 17-B204279

Hisøy OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Widar Taxth LølandHisøy OKH 70-69685

Lillehammer OK (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod KleppaLillehammer OKH 40-68487
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKD 15-16217670
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKD -10217673
Valborg MadslienLillehammer OKD 40-182160
Hans Reier SigmondLillehammer OKH 50-67414
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKD 60-224483

Løten o-lag (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lagD 60-181113
Sigurd DæhliLøten o-lagH 50-501376

Modum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein GrønhovdModum OLH 60-87079
Arno Lilja GrønhovdModum OLH 17-77375
May Jorunn RognlienModum OLD 40-B505393

OL Toten-Troll (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund FlaskerudOL Toten-TrollH 13-14184001
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-TrollD 40-168839
Lars FlaskerudOL Toten-TrollH 11-12198024
Trond FlaskerudOL Toten-TrollH 40-168972
Ingrid RavnanOL Toten-TrollD 50-215031
Onno VerberneOL Toten-TrollH 50-207674

OL Vallset/Stange (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Inger SvalandOL Vallset/StangeD 40-B506225

Raufoss IL Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hans A. TingvoldRaufoss IL OrienteringH 70-505638

Ringsaker OK (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OKD 60-500535
Anne Marit BordalRingsaker OKD 50-92322
Sondre BorgedalRingsaker OKH 11-12245756
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKD 50-505875
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKH 13-14505821
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OKD 15-16505820
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OKH 11-12505822
Erik HaugenRingsaker OKH 60-92332
Aksel KrogstieRingsaker OKH 11-12234091
Sidsel StorihleRingsaker OKD 60-190650
Terese SyljuåsenRingsaker OKD 40-B26406
Elias Hvoslef UrstadRingsaker OKH 11-12

Rudsbygd IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd ILH 70-191274
Gro SolnørdalRudsbygd ILD 60-191273
Jon TyldumRudsbygd ILTrim Lang A191358
Marit TyldumRudsbygd ILD 70-191359

Snertingdal IF Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF OrienteringD 50-222531
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF OrienteringH 50-501405

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving ILH 70-505395

Vang OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OLH 17-220950
Jostein Svaland DaleVang OLH 17-191177
Ove Antvord HaugereidVang OLH 17-188987
Sofie JohanssonVang OLD 17-211191
Stein Arne NegårdVang OLH 50-507609
Esther StenbergVang OLN-åpen213345
Mari StenbergVang OLN-åpen217811
Pål StenbergVang OLH 17-217007
Solveig StenbergVang OLD 40-B92070

Annonser

IOF Eventor