Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 6 - Heggmoen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Saltenkarusell 6 - Heggmoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 40 påmeldte deltakere.

Bodø og Omegn IF Orientering (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)235933
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)192119
Falk Andersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringN-løype (1,5 km)
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringN-løype (1,5 km)
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF OrienteringN-løype (1,5 km)
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)91263
Arild HegrebergBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)226048
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)217789
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)212638
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)206481
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)206480
Anders KureBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)235954
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)91260
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)82249
Åge MohusBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)235935
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)212084
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)215090
Terje OlsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)200712
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (6 km)181784
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)235932
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF OrienteringA-løype (4 km)195861
Morten SelnesBodø og Omegn IF OrienteringB-løype (3 km)246683
Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF OrienteringC-løype (2 km)204647

IFK Göteborg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin HögstrandIFK GöteborgA-løype (6 km)508196

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Espen Samuelsen SkiriNTNUIA-løype (6 km)207012

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK MossA-løype (6 km)506222

Tverlandet IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anton GagnumTverlandet ILB-løype (3 km)224928
Per HøivaagTverlandet ILA-løype (4 km)224941
Tarald JeremiassenTverlandet ILC-løype (2 km)232201
Andrea NjållaTverlandet ILB-løype (3 km)217706
Jørgen NjållaTverlandet ILA-løype (4 km)217802
Kornelia NjållaTverlandet ILN-løype (1,5 km)201092
Rita NjållaTverlandet ILC-løype (2 km)200982
Sigrid NjållaTverlandet ILC-løype (2 km)224866
Trygve NjållaTverlandet ILC-løype (2 km)224864
Vilde Wikevand NormannTverlandet ILB-løype (3 km)217868
Kenneth VikenTverlandet ILA-løype (4 km)201066

Valnesfjord IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard KringhaugValnesfjord ILB-løype (3 km)509004

Annonser

IOF Eventor