Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 6 - Heggmoen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 6 - Heggmoen
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 18 juni 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 40 påmeldte deltakere.

N-løype (1,5 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Falk Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering
Kornelia NjållaTverlandet IL201092

C-løype (2 km) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tarald JeremiassenTverlandet IL232201
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Trygve NjållaTverlandet IL224864
Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering204647

B-løype (3 km) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anton GagnumTverlandet IL224928
Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering217789
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Richard KringhaugValnesfjord IL509004
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering91260
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering246683

A-løype (4 km) (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering212638
Per HøivaagTverlandet IL224941
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering235954
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering215090
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Kenneth VikenTverlandet IL201066

A-løype (6 km) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering235933
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering226048
Elin HögstrandIFK Göteborg508196
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Espen Samuelsen SkiriNTNUI207012

Annonser

IOF Eventor