Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 4 - Bestemorenga

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 4 - Bestemorenga
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 28 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

N-løype (1,5 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leo Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering
Lovise Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering
Pauline Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering

C-løype (2 km) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne AngelsenTverlandet IL226796
Anton GagnumTverlandet IL224928
John Helge HeitmannBodø og Omegn IF Orientering
Tarald JeremiassenTverlandet IL232201
Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering204647

B-løype (3 km) (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering234923
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Per DalhaugBodø og Omegn IF Orientering64756
Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering215091
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering91260
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Trygve NjållaTverlandet IL224864
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering97886
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254
Anne Lise ØiesvoldKlubbløs

A-løype (4 km) (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering204562
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Per HøivaagTverlandet IL224941
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Magnus KrogstadTverlandet IL224946
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering235954
Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering507769
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering215090
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering191232
Benjamin August VikenTverlandet IL224141
Kenneth VikenTverlandet IL201066
Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering184306

A-løype (6 km) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering235933
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering502666
Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering504806
Elin HögstrandIFK Göteborg
Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering192548
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939

Annonser

IOF Eventor