Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Saltenkarusell 3 - Høglia / Mørkved

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Saltenkarusell 3 - Høglia / Mørkved
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 21 mai 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte deltakere.

C-løype (2 km) (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering206481
Nikolai PettersenBodø og Omegn IF Orientering211945

B-løype (3 km) (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Anton GagnumTverlandet IL224928
Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering206482
Jens Viggo LimstrandBodø og Omegn IF Orientering91260
Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering224845
Andrea NjållaTverlandet IL217706
Kornelia NjållaTverlandet IL201092
Rita NjållaTverlandet IL200982
Sigrid NjållaTverlandet IL224866
Trygve NjållaTverlandet IL224864
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Marianne PettersenBodø og Omegn IF Orientering192249
Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering97886
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering91255
Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering91254
Anne Berit VikhalsBodø og Omegn IF Orientering204647

A-løype (4 km) (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering239391
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Ida HegrebergBodø og Omegn IF Orientering187126
Per HøivaagTverlandet IL224941
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering170486
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering206480
Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering226159
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering179901
Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering217140
Magnus KrogstadTverlandet IL224946
Anders KureBodø og Omegn IF Orientering235954
Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering507769
Ann Trude MohusBodø og Omegn IF Orientering82249
Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering212084
Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering235924
Jørgen NjållaTverlandet IL217802
Endre W NormannTverlandet IL217893
Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering200712
Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering192245
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering195861
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering211178
Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering215021
Benjamin August VikenTverlandet IL224141
Kenneth VikenTverlandet IL201066

A-løype (6 km) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering235933
Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering192119
Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering226048
Elin HögstrandIFK Göteborg
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939

Annonser

IOF Eventor