Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 4 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

Driv IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne KaasaDriv ILD 60-245174
Trond WettergreenDriv ILH 70-180270
Per-Erik ØstlieDriv ILH 70-201977

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 60-199744

Kolbotn og Skimt OL (20)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLÅpen B212741
May-Helene BerntsenKolbotn og Skimt OLD -12N224393
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLH 50-204600
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLÅpen B91343
Helene HarstadKolbotn og Skimt OLD -12N212790
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OLH 11-12213191
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OLD -12N224250
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLH 50-220722
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OLH 70-204607
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OLH 50-221032
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OLH 11-12224129
Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OLH -12N224237
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLH 50-235208
Hanna RehnKolbotn og Skimt OLD 15-16212810
Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OLD 70-79123
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLH 70-186215
Frode VigemyrKolbotn og Skimt OLH 40-221151
Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OLÅpen B224220
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLD 17-211801
John YtternesKolbotn og Skimt OLH 50-221152

Måren OK (13)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 60-400598
Audun BjerknesMåren OKH 17-501317
Trym Leiknes BruvikMåren OKH 13-16N192176
Benjamin BuhlerMåren OKH 11-12204774
Andreas GjetangerMåren OKH 15-16197814
Malin GjetangerMåren OKD 11-12213106
Knut Vidar JohansenMåren OKH 70-507020
Jørgen Holm JøsangMåren OKH -12N509028
Morten KarlsenMåren OKH 60-400006
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKH 11-12212023
Peter KlavenessMåren OKH 70-501154
Gro Hege LudvigsenMåren OKD 50-509118
Stein TurtumøygardMåren OKH 60-502381

Oppsal Orientering (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arild AndersenOppsal OrienteringH 40-229706
Jakob A. GjedeboOppsal OrienteringH 13-14217720
Audun HvenekildeOppsal OrienteringH 40-223596
Sissel Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 40-217731
Synne Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 11-12507087
Tale Nordby HvenekildeOppsal OrienteringD 13-14506980
Ingvild Maalen-JohansenOppsal OrienteringD 17-62357
Kristoffer Fiane PedersenOppsal OrienteringH 17-208696

Skimt (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robin HålandSkimtH -12N

Ås-NMBU Orientering (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 50-222337
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU OrienteringD 17-206914
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU OrienteringH 17-509905
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 50-91575
Lea HaugÅs-NMBU OrienteringD -12N234087
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 50-89431
Anne NilsenÅs-NMBU OrienteringD 40-180125
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU OrienteringH 17-199444
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU OrienteringH 17-192906
Maria PrestbøenÅs-NMBU OrienteringD 17-186139
Jens StoraunetÅs-NMBU OrienteringÅpen C223950
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringH 17-184396
Henrik UpsalÅs-NMBU OrienteringH 17-184471
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringH 40-501253
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringH 15-16212191
Linn Mei WaalerÅs-NMBU OrienteringD 17-212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-181542
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-507655

Annonser

IOF Eventor