Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #4
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 4 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malin GjetangerMåren OK213106
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL212810

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering62357
Maria PrestbøenÅs-NMBU Orientering186139
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering212721
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Celine YtternesKolbotn og Skimt OL211801

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125

D 50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Gro Hege LudvigsenMåren OK509118
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OK400598
Anne KaasaDriv IL245174

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vera Telje SjølieKolbotn og Skimt OL79123

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin BuhlerMåren OK204774
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL213191
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL224129

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym Leiknes BruvikMåren OK192176

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GjetangerMåren OK197814
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering184471

H 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering229706
Audun HvenekildeOppsal Orientering223596
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253
Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL221151

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL221032
Erlend RehnKolbotn og Skimt OL235208
John YtternesKolbotn og Skimt OL221152

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten KarlsenMåren OK400006
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein TurtumøygardMåren OK502381

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Vidar JohansenMåren OK507020
Peter KlavenessMåren OK501154
Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL204607
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Trond WettergreenDriv IL180270
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

D -12N (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May-Helene BerntsenKolbotn og Skimt OL224393
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL212790
Lea HaugÅs-NMBU Orientering234087
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL224250

H -12N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robin HålandSkimt
Jørgen Holm JøsangMåren OK509028
Vegard Fosse OlaisenKolbotn og Skimt OL224237

Åpen B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL212741
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL224220

Åpen C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering223950

Annonser

IOF Eventor